Gündem

İstanbul Valiliği ‘nden Çok Önemli Uyarı: Çok Şiddetli Olacak

İstanbul Valiliği tarafından bir açıklama yapıldı. Söz konusu açıklamada yarın güney ve güneybatı yönlerinden esecek rüzgarın, öğle saatlerinden itibaren Marmara bölgesinde fırtına şeklinde olacağını ifade etti.

İstanbul Valiliği tarafından yapılan açıklamada Meteoroloji Genel Müdürlüğü 1. Bölge Müdürlüğünün meteorolojik uyarısına işaret edilerek fırtına uyarısında bulunuldu.

İstanbul Valiliğinden yapılan açıklamada Perşembe günü kuvvetli fırtına olacağı belirtildi.

YAPILAN AÇIKLAMA

Konu ile ilgili olarak yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“İstanbul Bölge Tahmin ve Erken Uyarı Merkezinden verilen bilgiye göre, yarın güney ve güneybatı yönlerinden esecek olan rüzgarın, öğle saatlerinden itibaren bölgemizde fırtına (60-75 km/saat), perşembe günü ise kuvvetli fırtına şeklinde esmesi beklendiğinden meydana gelebilecek çatı uçması, ağaç ve direk devrilmesi, soba ve baca gazı zehirlenmesi ile ulaşımda aksamalar gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması gerekmektedir.”

İstanbul Valiliği Fırtına Uyarısı
İstanbul Valiliği Fırtına Uyarısı

Son dakika gelişmeleri güncel, kamu haberleri ve personel alım ilanlarını mobil uygulamamız üzerinden anlık olarak haberdar edeceğiz. Mobil uygulamamızı ücretsiz indirmek için TIKLAYIN.

Kamuilanlari.com | ANKARA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir