Gündem

İstanbul’da Alınan Corona Virüsü Tedbirleri Açıklandı

İstanbul Valisi Ali Yerlikaya yaptığı açıklamalarında İstanbul'da alınan corona virüsü tedbirlerini belirtti. Vali Yerlikaya yaptığı açıklamalarında vatandaşlara çağrıda bulundu.

İstanbul Valisi Ali YerliKaya, corona virüs ile ilgili olarak önemli açıklamalarda bulundu.

Vali Yerlikaya açıklamalarında İstanbul’da alınan corona virüsü tedbirlerini belirterek vatandaşlara çağrıda bulundu.

VALİ YERLİKAYA’NIN AÇIKLAMALARI

Vali Ali Yerlikaya açıklamalarında şu ifadelere yer verdi:

Kıymetli İstanbullulardan ricamız bilim kurulu tavsiyeleri doğrultusunda hareket etmeleri. İkazlara azami hassasiyet göstermeleri evlerinde kalmalarıdır.

Bu uygulamanın kararlılıkla sürdürülebilmesi çok büyük önem taşıyor. Vatandaşlarımızın mecbur kalmadıkça evden dışarı çıkmamaları gerekir. Yaşlılarımızı sevgi saygı ve özenle korumalıyız. İstanbullulardan ricamız önümüzdeki kritik günler de hastalığın yayılmaması için bilim kurulundan gelen tavsiyelere uymaları ve evlerinde kalmaları… Uygulamanın başladığın günden bugüne vefa çalışmaları kapsamında toplam 39 bin 614 vatandaşımızın çağrısına cevap verildi. 3 bin 313 vatandaşımızın ise bilgi amaçlı çağrısına cevap verildi.

50 bin vatandaşımıza 6 hafta boyunca gıda kolileri göndereceğiz.

Son dakika gelişmeleri güncel, kamu haberleri ve personel alım ilanlarını mobil uygulamamız üzerinden anlık olarak haberdar edeceğiz. Mobil uygulamamızı ücretsiz indirmek için TIKLAYIN.

Kamuilanlari.com | ANKARA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir