Gündem

İstanbul’da yeni corona virüsü yasakları uygulanacak!

Ülke geneli alınan corona virüse karşı tedbir kararları sıkılaştırılırken, İstanbullular için yeni yasakların geldiği öğrenildi. İstanbul Valiliği İl Sağlık Müdürlüğü tarafından açıklanan yeni tedbir kararlarına göre, şahsi araçların şehirler arası toplu ulaşım aracı olarak kullanılmaması kararı alındı.

İstanbul Valiliği İl Sağlık Müdürlüğü, covid-19 salgınının yayılmasını engellemek amacıyla yeni kararların alındığını bildirdi. Corona virüs tedbirleri kapsamında İstabullular için alınan yeni kararlara göre, taksi ve benzeri araçların ya da internet tabanlı uygulamalar v.b. vasıtasıyla şahsi araçların şehirlerarası toplu ulaşım aracı olarak kullanılmaması kararı alındı. Ayrıca çocukların market ve pazar yerlerine alınmaması kararlaştırıldı.

Çocuklar pazara alınmayacak

Ayrıca vatandaşların market ve pazar yerlerinde çocuklarıyla dolaşmalarına engel olunması maksadıyla çocukların market ve pazar yerlerine alınmaması kararı alındı.

Son dakika gelişmeleri güncel, kamu haberleri ve personel alım ilanlarını mobil uygulamamız üzerinden anlık olarak haberdar edeceğiz. Mobil uygulamamızı ücretsiz indirmek için TIKLAYIN.

Kamuilanlari.com | ANKARA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir