Gündem

İstanbul’dan Acı Haber Geldi ! Şehidimiz Var

İstanbul Esenyurt'ta gerçekleştirilen bir operasyonda şüpheliyi yakalamak isterken yüksekten düşerek ağır yaralanan polis memuru Hakan Çetinkol'dan kara haber geldi. Polisimiz Çetinkol hastanedeki tedavisinde doktorların tüm müdahalelerine rağmen şehit oldu.

Esenyurt’ta geçen 9 Mayıs’ta sabaha karşı saat 03.30 sıralarında bir adrese düzenlenen operasyon sırasında şüphelilerden biri çatıya kaçtı. Şüpheliyi çatıdan aşağı indirmek için peşinden giden polis memurlarımızdan Hakan Çetinkol buradaki tenteye basınca yüksekten düştü ve ağır yaralandı.

ŞEHİDİMİZ VAR

Polis memurumuz yaklaşık 3 ay süren yaşam savaşını kaybetti ve şehit oldu. Polis Memurumuz Çetinkol evli ve 2 çocuk babasıdır. Ayrıca polisimiz 44 yaşındaydı. Hakan Çetinkol için Esenyurt Emniyet Müdürlüğü önünde tören düzenlendikten sonra cenazesinin Siirt’in Kurtalan İlçesi’ne gönderileceği öğrenildi.

Şehit polis memuru Hakan Çetinkol, koronavirüs salgını ile mücadele kapsamında geçen nisan ayında ilan edilen 48 saatlik sokağa çıkma yasağı sırasında emziği kaybolduğu için Esenyurt’taki İncirtepe Mahallesi 254’üncü Sokak’ta oturan bir ailenin yardımına koşmuştu.

İlgili Makaleler