EkonomiGenel

İşte Bankaların Uygun Faizli Kredileri! Ziraat Bankası, Yapı Kredi, Akbank…

Tüketici ve bireysel ihtiyaç kredileri müşterilerinin biraz olsun rahat nefes almalarına yardımcı oluyor. İhtiyaç kredileri sayesinde elektronik, beyaz eşya ve eğitim gibi alanlarda gerekli olan nakde kolayca erişebiliyoruz. Ayrıca bankalar, ihtiyaç kredileri geri ödemelerimizde yaptıkları kampanyalar ile ödemelerimizi bütçemizi yormadan planlamamıza olanak sunuyor.

İşte Bankaların İhtiyaç Kredileri

 

Akbank

Akbank, ihtiyaç anında 3 ay sonra ödemeli, 100.000 TL’ye ve 36 aya kadar kredi veriyor.

İş Bankası

Kredi çekmek isteyenler için İş Bankası da kaçırılmayacak bir kredi fırsatını duyurdu. Banka resmi sitesi üzerinden yaptığı yazılı açıklama ile 90 gün ödemesiz kredi vereceğini bildirdi. Krediden faydalanmak isteyen vatandaşlar, İş Bankası şubesini ziyaret edebilirler.
Yapı Kredi

En düşük ihtiyaç kredisi başvuru tutarı 1.000 TL olup; bireysel ihtiyaç kredisi faiz oranları müşteri özelinde değişebilmektedir. Bireysel İhtiyaç Kredisine şube ile birlikte Bireysel İnternet Şubesi, Yapı Kredi Mobil, Müşteri İletişim Merkezi, WEB ya da ATM kanallarından başvurabilirsiniz.

Ziraat Bankası

Ziraat Bankası tüm bireysel ihtiyaçlarınızın finansmanında kullanabileceğiniz 36 Aya kadar vade imkanı ve dilediğiniz şekilde esnek ödeme planı sunmaktadır.

Fibabank

Fibabank, ihtiyaçlarınızı karşılamaya yönelik kullanabileceğiniz ve tercihinize göre 36 aya kadar vade seçeneği sunar. başvurularınızı Telefon Bankacılığından, fibabanka.com.tr’ den, Mobil ve İnternet Bankacılığı ya da size en yakın şubeyi ziyaret ederek 3.000 TL – 100.000 TL arası tutarlar için kredi kullanabilirler.

Garanti Bankası

ihtiyaç anında Garanti BBVA Mobil ya da Garanti BBVA İnternet Bankacılığı, Anında Kredi Hattı ve en yakın şubeden kredi başvurusunda bulunabilir;  15.000-100.000 TL 36 ay geçerli kredilerini anında kullanabilirler.

İlgili Makaleler