İşkur İş İlanları

İster Tek İş; İster Ek Gelir! İŞKUR Bu İş İlanları İle Evden Çıkmadan Ayda 5 Bin 500 TL Kazandırıyor! Başvuru İçin…

Bir kamu kurumu olarak iş arayan vatandaş ile işvereni buluşturmayı amaçlayan Türkiye İş Kurumu (İŞKUR), her geçen gün istihdamı artırmak ve istihdamdaki verimliliği yükseltmek adına özel projeler hayata geçirmeyi sürdürüyor. Bu kapsamda İŞKUR’un yeni projelerinden birinin evden çalışarak para kazanmayı mümkün hale getirmiş olması en çok ev hanımları ve öğrenciler gibi ek gelire ihtiyacı olan vatandaşlara yarıyor.

Türkiye’de resmi bir iş bulma platformu olarak hizmet veren İŞKUR, 2022 yılında da en iyi şartlardaki işleri vatandaşlara sunmaya devam ediyor. Yaptığı yenilikler ile çağa ayak uyduran kamu kurumlarından biri olan İŞKUR, şimdilerde hem fiziki hem de e-Şubesi ile vatandaşlara hizmet sağlıyor. Bunun yanı sıra İŞKUR’un e-Şubeleri içerisinde de yer verdiği evden çalışma ilanları, aylık 5 bin 500 TL’ye kadar kazançlar ortaya çıkarabiliyor.

İŞKUR Evden Çalışma İlanları Başvuru Şartları Neler?

Özellikle koronavirüsün tüm dünyayı sarmasından bu yana popüler hale gelmiş olan evden çalışma, aslında uzunca zamandır vatandaşların hayatında bulunuyor. Ancak, evden çalışmanın verimliliği artırmasının kanıtlanmasından bu yana pek çok kurum ve kuruluşun tam zamanlı olarak evden çalışmaya geçmesi, vatandaşların bu alanda iş bulmasını daha kolay hale getirmiş bulunuyor. Yeniliklerini her geçen gün artıran İŞKUR da evden çalışma ilanlarının sayısını özellikle pandeminin başlangıcından bu yana bir hayli artırmış bulunuyor. İlana özel olarak belirlenmiş şartlardan bağımsız olarak genel bir şart aramayan İŞKUR, kurumuna iş arayan sıfatıyla üye olan herkesin evden çalışma ilanlarına başvuru yapmasına izin veriyor. Evden çalışma ilanlarına başvuru yapabilmek için İŞKUR’a üye olmak ise hem e-Şube hem de fiziki şubelerden gerçekleştirilebiliyor.

İŞKUR Evden Çalışma İlanları Neler?

İŞKUR fiziki şubelerinde danışmanları aracılığıyla verdiği hizmeti, e-Şubesinde ise filtreleme ve arama butonları ile veriyor. Dolayısıyla İŞKUR’un evden çalışma ilanlarına başvuru yapmak isteyen vatandaşlar, filtreleme yardımı ile bu ilanlara kolaylıkla başvuru yapabiliyor. Bir diğer yöntem ise, İŞKUR’un resmi sitesi içerisinde bulunan arama butonuna kuru yemiş, tuz, şeker veya kuru bakliyat paketleme; battaniye ya da yorgan katlama; triko paketleme; paça ütüleme; davetiye zarflama; unlu mamuller paketleme; peçete veya mendil katlama; el işlemeleri ya da boncuk dizme; içerik yazarlığı gibi anahtar kelimeleri yazarak, ilanları taramak oluyor.

İlgili Makaleler