Personel Alımı

İstinye Üniversitesi Personel Alımı Yapacak! Son Başvuru Tarihi 22 Mayıs

İstinye Üniversitesi tarafından verilen ilanda, üniversite bünyesine personel istihdamı gerçekleştirileceği belirtildi. İlanda yer alan bilgiye göre, 34 öğretim üyesi istihdamı yapılacak ve son başvuru tarihi 22 Mayıs olacak. Öğretim üyesi alımının yapılacağı kadrolar, Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon, Kulak, Burun, Boğaz Hastalıkları gibi bölümler olarak açıklandı. Diğer bölümleri ve genel şartları haberimizde bulabilirsiniz.

İstinye Üniversitesi tarafından verilen ilana göre, 8 Mayıs ile 22 Mayıs tarihleri arasında 34 öğretim üyesi alımı gerçekleştirilecek. Başvuru detayları, alımın yapılacağı bölümler ve genel şartları haberimizde paylaşacağız.

PERSONEL ALIMINA İLİŞKİN TARİHLER

Personel alımı müracaatı için belirlenen tarihler, 8 Mayıs ile 22 Mayıs arası olarak belirlendi. Ön değerlendirme tarihi 25 Mayıs 2020 oluğ sınav tarihi ise 27 Mayıs 2020 şeklinde açıklandı. Son olarak da sonuçların ilan edileceği tarih de 29 Mayıs 2020 oldu.

MÜRACAAT İÇİN GEREKLİ BELGELER

– Dilekçe (İstinye Üniversitesi Rektörlüğüne hitaben başlamak üzere, başvuru dilekçelerinde başvurulan kadronun, birimi, unvanı ve adayın iletişim adresleri (adres, telefon no, e-mail v.s.) açıkça belirtilecektir.

– Nüfus Cüzdanı Fotokopisi,

– YÖK Formatlı özgeçmiş,

– Lisans/Lisansüstü Diploma fotokopileri,

– Lisans/Lisansüstü Transkript fotokopileri,

– ALES Sonuç Fotokopisi,

– Yabancı Dil Sınavı Sonuç Fotokopisi,

– İki Adet fotoğraf (son altı ay içinde çekilmiş olmalı),

– Erkek Adaylar için askerlikle ilgili terhis, tecil veya muaf olduğunu belirten belge,

– Herhangi bir adli sicil kaydı olmadığına dair belge (E-Devlet üzerinden alınan belge)

– Yabancı yükseköğretim kurumu mezunlarının diplomalarının Üniversitelerarası Kurulca denkliğini gösterir belgenin fotokopisi.

– Öğrenci olanlardan Lisansüstü Eğitim gördüğüne dair öğrenci belgesi,

NASIL BAŞVURULACAK?

Müracaat etmek isteyen adaylar, yukarıda belirtilen gerekli belgeleri 22 Mayıs mesai bitimine kadar İstinye Üniversitesi Topkapı Kampüsüne posta yoluyla göndermeleri şartı koşulmuştur.

Sonuçlar ise www.istinye.edu.tr adresinden ilan edilecektir.

ÖĞRETİM ÜYESİ ADAYLARININ UNVANLARINA GÖRE GEREKLİ BELGELERİNE VE İLANA ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ.

Son dakika gelişmeleri güncel, kamu haberleri ve personel alım ilanlarını mobil uygulamamız üzerinden anlık olarak haberdar edeceğiz. Mobil uygulamamızı ücretsiz indirmek için TIKLAYIN.

Kamuilanlari.com | ANKARA

İlgili Makaleler