İşkur İş İlanları

İzelman 7-9 Ekim 2020 tarihleri arası 11 farklı meslekten personel alımı yapacak!

İzmir Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden olan İzelman A.Ş, kendi bünyesinde daimi olarak istihdam etmek üzere 11 farklı meslekten personel alımı yapacak. İzelman personel alımı başvuruları 7-9 Ekim 2020 tarihleri arasında olacak olup hangi mesleklerden personel alımı yapılacağı, başvuru adresi ve diğer bilgiler aşağıda verilmiştir.

İzmir Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden olan İzelman Genel Hizmetler Otopark Özel Eğitim İtfaiye Sağlık Hizmetleri Ticaret Anonim Şirketi, Türkiye İş Kurumu (İŞKUR)’un resmi internet sayfası üzerinden yeni bir iş ilanı yayınladı. İlana göre İzelman, aşağıda belirtilen kadrolara belirtilen sayılarda kamu personeli alımı yapacak.
Personel alımları için KPSS şartı ve istenmemektedir. Peki, Hangi kadrolara personel alınacak? Başvuru şartları ve başvuru detayları nelerdir? İşte ayrıntılar…

KADROL DAĞILIMI

İzelman, kendi bünyesinde daimi olarak istihdam etmek üzere;
1 Beden Eğitimi Öğretmeni, 1 Kimyager, 1 Şehir planlayıcısı, 2 Arkeolog, 1 Makine Mühendisi, 1 Otomotiv boya teknisyeni, 3 İklimlendirme ve soğutma teknolojileri teknikeri, 1 Sekreter, 1 Büro personeli, 1 Endüstri mühendisi ve 1 Tesviyeci olmak üzere toplam 14 personel alınacaktır.

İŞ BAŞVURULARI

İzelman personel alımı başvuruları 07-09 Ekim 2020 tarihleri arasında personel@izelman.com.tr adresine fotoğraflı bir sayfalık özgeçmişi mail atılarak yapılacaktır.
Başvuru şartları ve diğer ilan detaylarını görüntülemek için BURAYA TIKLAYINIZ

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu