Gündem

İzmir’de Flaş Gelişme! Folkart Tower’da Yangın Çıktı!

İzmir’de dün gece flaş bir gelişme yaşandı. İzmir Bayraklı’da bulunan Folkart Tower kulelerinde yangın çıktı. Kulede yaşayan binlerce vatandaş panik halinde aşağıya koştu. Yapılan açıklamaya göre A Kule 37. Katta çıkan yangın Folkart’ın kendi yangın söndürme sistemiyle söndürülürken olay yerine ekipler çağırıldı. Peki yangın nasıl çıktı? Yangında yaralı var mı? İşte Folkart’ta çıkan yangının detayları…

Yaralılar Var!

Dün gece Folkart Tower alev alev yandı. Folkart’tan gelen bilgilere göre A kule 37. katta çıkan yangında 3 yaralı olduğu tespit edilirken, yaralılar doktor gözetiminde kontrol edildi. 200 Metre yüksekliğe sahip olan A kule 37. katında bulunan ofis içerisindeki D.T. isimli kadın ile İ.M. T. ve H.T. yaralandı.

Gelen iddialara göre ofis içinde bulunan şömine sebebiyle çıkan yangın sonucu kendi imkanlarıyla söndürmeye çalışmaları sonucu yaralanan 3 kişi hastaneye sevk edildi. Olay yerine ekipler çağırdı. Yangın hem ekipler hem de kulenin kendi sistemi sayesinde kontrol altına alındı. Çıkan yangına ilişkin kesin bilgiye ulaşmak için ekipler olayı incelemeye ve soruşturmaya başladı.

İlgili Makaleler