Gündem

Kadir Şeker’in öldürdüğü adamın babası açıklama yaptı! Cengiz Duran : “Buna Türk Milleti karar veremez”

Konya’da dayak yiyen bir kadını kurtarmak isteyen öğrenci Kadir Şeker katil olmuştu. Türkiye’yi sarsan olayda kadına şiddet uygulayan Özgür Duran’ın babası açıklama yaptı. Baba açıklamasında, “buna Türk Milleti karar veremez." dedi

Konya’da eve gitmek isteyen genç bir öğrenci parkta bir kadının dayak yediğini görünce dayanamamış çiftin yanına gitmişti. Şiddet gören kadını kurtarmak isteyen öğrenci yaşanan arbede sırasında saldırgan adamı kalbinden bıçaklamıştı. Yaşanan olayda saldırgan hayatını kaybederken Kadir Şeker tutuklandı. Türkiye gündemini sarsan ve sosyal medyada en çok olayda haberde 20 yaşındaki öğrenci Kadir Şeker’in durumunun ne olacağı merak ederken saldırganın babası Cengiz Duran “Buna Türk Milleti karar veremez.” dedi.

Türk Milleti

Kopuk bir ailede büyüdü

Parkta genç kadına şiddet uygulayan Özgür Duran’ın babası açıklama yaptı. Antalya’da yaşayan Baba Cengiz Duran 12 yıldır eşinden ayrı yaşadığını ve oğlunun sorunlarla, kopuk bir ailede büyüdüğünü dile getirerek , “Kopuk ailelerde çocuklarda sevgi eksikliği oluyor. Kurtaramadık oğlumu, o yola düştü, 19 suç dosyası varmış ama buna Türk milleti karar veremez. Ortada bir cinayet var. Kadir 3-5 sene yatıp çıkacak. Ama benim oğlum nasıl geri gelecek?” açıklamasını yaptı.

Kadir cezasını çeksin

Özgür Duran’ın öldüğünü telefon görüşmesiyle öğrendiğini söyleyen baba Duran, “Sanki kalbime bir bıçak saplandı o an. Sızı oldu. Kadir’i ben affetsem Allah affetmeyecek. Ben affetmem ama kin de gütmüyorum. Adalet istiyorum, cezasını çeksin. Oğlumla tartışmışlar, bıçağı neden kalbine sapladı. Karnına vur. Biz kopuk bir aileydik, kopuk olmasaydık belki de böyle olmazdı” ifadelerini kullandı.

Mobil uygulamamızı ücretsiz indirmek için TIKLAYIN.

Kamuilanlari.com | ANKARA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir