Ekonomi

Kamu Bankası 6 ay geri ödemesiz 30 bin TL nakit desteği veriyor!

Normalleşme döneminde kamu bankalarının destek açıklamaları devam ediyor. Bu kapsamda Vakıfbank 6 ay geri ödemesiz 30 bin TL nakit desteği vereceğini duyurdu. Resmi internet üzerinden açıklama yapan bankaya başvurular online olarak gerçekleştirilebilecek.

Corona virüsü sonrası 1 Haziran’da normalleşme dönemine geçilmişti. Kamu bankalarının normalleşme döneminde de destek açıklamaları devam etti. Bu kapsamda Vakıfbank sosyal hayatın canlanması ve vatandaşların, normalleşme sürecine daha kolay uyum sağlayabilmesi için 6 ay geri ödemesiz 30 bin TL nakit desteği vereceğini duyurdu.

Yerli üretim yapan firmaların desteklenmesi amaçlanıyor

Vakıfbank’tan yapılan krediye ilişkin açıklamada, “Normalleşme sürecine geçiş ve sosyal hayatın canlanması ile müşterilerimizin doğacak finansman ihtiyaçlarının uygun şartlarda sağlanabilmesi ve yerli üretim yapan firmaların desteklenmesi amacıyla Katkı Paylı Faturalı Tüketici Kredisi ve Faturalı Tüketici Kredisi sunmaktayız.” İfadeleri kullanıldı

İşte Vakıfbank’ın kredi fırsatları:

Katkı Paylı Faturalı Tüketici Kredisi

Anlaşmalı olduğumuz yerli üretim yapan mobilya, elektronik, beyaz eşya, ev boya-seramik-kapı ve pencere sistemleri, ev tekstil, çeyiz ve bisiklet firmalarından alışveriş yaparak harcama tutarını kredilendirmek isteyen tüm bireysel müşterilerimiz Katkı Paylı Faturalı Tüketici Kredisinden faydalanabilir.

Satın alacağınız ürüne ilişkin ödeme tutarını gösteren proforma veya kesin fatura ve yapılan ödemeye İlişkin Taahhütname (firmadan alınacak) ile birlikte size en yakın Şubelerimize başvurabilirsiniz.

Anlaşmalı  firmaları öğrenmek için tıklayınız.

Katkı Paylı Faturalı Tüketici Kredisi kapsamında açılan krediler firma hesabına aktarılacaktır.

Kredinin Özellikleri

3.000-30.000 TL’ye kadar
Azami 6 ay ödemesiz dönemli
Azami 60 ay vade
Aylık %0.55 faiz oranı

Faturalı Tüketici Kredisi

Kredi anlaşması bulunmayan, yerli üretim yapan firmalardan satın alacağı mobilya, kahverengi küçük ev aletleri, ev boya-seramik-kapı ve pencere sistemleri, ev tekstil, çeyiz ve bisiklet harcamalarını kredilendirmek isteyen tüm bireysel müşterilerimiz Faturalı Tüketici Kredisinden faydalanabilir.

Satın alacağınız ürüne ilişkin ödeme tutarını gösteren, proforma veya kesin fatura ile birlikte size en yakın Şubelerimize başvurabilirsiniz.

Faturalı Tüketici Kredisi kapsamında açılan krediler firma hesabına aktarılacaktır.

Kredinin Özellikleri

3.000-30.000 TL’ye kadar
Azami 6 ay ödemesiz dönemli
Azami 60 ay vade
Aylık %0,82 faiz oranı ile

İlgili Makaleler