EkonomiKamu Haberleri

Kamu bankasından 50 bin liraya kadar hızlı kredi! Anında başvuru imkanı var

Halkbank tarafından hızlı kredi kampanyası başlatıldı. Bu kampanya kapsamında 50 bin liraya kadar kredi verildiği belirtildi. Bu kredi kampanyasına SMS, Bireysel İnternet Şubesi, Dialog, Mobil Bankacılık ve Web Sitesi üzerinden yapılacaktır. Bu kredi kampanyası hakkında şu açıklama yapıldı:

“Bireysel ihtiyaçlarınız için 50.000 TL’ye kadar 36 ay vadeli kredimizdir. “SMS, Bireysel İnternet Şubesi, Dialog, Mobil Bankacılık ve Web Sitemizden” kredi başvurunuzu yapabilir onaylı kredinizi Bireysel İnternet Şubesi, Mobil Şubesi ve Dialog’tan anında kullanabilirsiniz.”

ÖRNEK ÖDEME

Örnek ödeme kapsamında 15 bin lira kredi için aylık ödeme 597 lira oluyor. Bu doğrultuda 36 ay vade ve 78,75 lira tahsis ücreti alınacaktır. Bununla birlikte faiz oranı yüzde 1,75 olacak.

BAŞVURU DETAYLARI

alkbank Bireysel İnternet Şubesi, Mobil Şube ve Dialog’tan üye olarak, Halkbank.com.tr üzerinden ise üye olmadan aşağıdaki link üzerinden kredi için başvuru yapılabiliyor. Onaylanan başvurunuzu Halkbank Bireysel İnternet Şubesi, Mobil Şube ve Dialog’tan şubeye gitmeden kullanabilirsiniz.

KAMPANYA HAKKINDA BİLİNMESİ GEREKENLER 

Bu kredi kampanyası hakkında bilinmesi gerekenler Halkbank tarafından şöyle belirtildi:

En az 1.000 TL, en fazla 50.000 TL tutarında kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Kredi politikaları çerçevesinde başvurunuz aynı gün içerisinde değerlendirilmektedir.

eğerlendirme sonucu SMS ile cep telefonunuza gönderilecektir. Aynı zamanda başvurunuzun durumunu dilediğiniz zaman Halkbank Bireysel İnternet Şubesi ve Mobil Şube’den Başvuruların altında Başvurum ne aşama adımından da takip edebilirsiniz.

Kredi Kullanımı sırasında otomatik ödeme talimatı vererek aylık taksitlerinizin vadesiz hesabınızdan otomatik olarak ödenmesini sağlayabilirsiniz.

Kredi Kullanımı sırasında Hayat Sigortası yaptırabilirsiniz.

Kredinize istediğiniz zaman şubelerimizden ara ödeme yapabilir veya kredinizi tamamen kapatabilirsiniz.

Detaylı bilgi ve başvuru için TIKLAYIN.

İlgili Makaleler