Ekonomi

Kamu Bankasından Emeklilere Müjde ! 100 Bin Lira Nakit Destek

Halkbank trafından emeklilierin yüzünü güldürecek önemli bir kredi kampanyası devreye alındı. Bu kredi kampanyası kapsamında emeklilere 100 bin liraya kadar kredi desteği verilecek ve 60 vade imkanı bulunacak. Ayrıca geri ödeme konusunda farklı imkanlar da bulunmaktadır.

Ekonomik olarak zorluk çeken emekliler için önemli bir kredi kampanyası devreye alındı. Halkbank tarafından 60 ay vadeli 100 bin liraya kadar ihtiyaç kredisi kampanyası başlatıldı. Bu kredi aylık yüzde 1,18’den veya yüzde 1,23’ten başlayan faiz ile ödeme planı bulunuyor. Bu krediden Halkbank’tan emekli maaşını alan vatandaşlar ve emekli olan kişiler faydalanabilecek. Ancak emekli maaşını Halkbank’tan almayan emeklilerin maaşını Hlakbank’a taşıması gerekiyor. Bu doğrultuda Halkbank Mutlu Emekli İhtiyaç Kredisinden yararlanılabilinecektir.

BAŞVURU DETAYLARI

Bu kredi kampanyasından yararlanmak isteyen vatandaşlar aralarına birer boşluk koyarak “EMEKLI, TC NO, GELİR BİLGİSİ, TALEP EDİLEN TUTAR” şeklinde 3452′ ye kısa mesaj göndererek başvuru yapabiliyor. Aynı zamanda bu kredi kampanyasına başvuru için Halkbank Şubelerine de gidilebilir.

GERİ ÖDEME

Geri ödeme şekilleri ise şöyle oldu:

Artan taksitli,

Azalan taksitli,

Aylık eşit taksitli,

3 ayda 1 eşit taksitli,

Serbest ödemeli,

Örnek ödeme ise şöyle oldu:

Yıllık toplam maliyet oranı; faiz, tahsis ücreti ve vergileri kapsamakta olup örnek vade ve tutar üzerinden hesaplanmıştır.

Tahsis ücretine %5 Banka Sigorta Muamele Vergisi (BSMV) dahil edilmiştir.

Ürüne ait faiz oranları, Bankamızdan en az kredi taksit tutarı kadar Açık Hesap açtırmayı, Hayat Sigortası yaptırmayı,2 adet Otomatik Ödeme Talimatı vermeyi, Bankamız Kredi Kartını talep eden müşterilerimiz için geçerlidir.

Hayat sigortası primi, müşterinin yaşı, cinsiyeti ve kredi tutarına bağlı olarak değişmekte olup, 10.000 TL 60 ay vadeli kredi kullanan 50 yaşında erkek müşteri için bir yıllık sigorta primi 99,51 TL’ dir.

Halkbank, gerektiğinde kredi şartlarında değişiklik yapma ve kredi kullandırımını durdurma hakkını saklı tutar.

Detaylar İçin TIKLAYIN.

İlgili Makaleler