Personel Alımı

Kamu’ da Çalışmak İsteyenler! Yeni Açılan Personel Alım İlanları!

İş arayan vatandaşlar ve kamu kurumlarında çalışmak isteyenler için kurumlar yeni iş ilanları yayınladı. Farklı kurumlarda 33 Şehirde toplamda 902 kamu personeli alımı yapılacak. Ticaret bakanlığı, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı gibi kurumlarda çalışmak isteyenler için personel alım ilanları.

1.Ticaret Bakanlığı

750 kamu personeli alımı: Ağrı, Antalya, Ardahan, Artvin, Edirne, Gaziantep, Giresun, Hakkari, Hatay, Iğdır, İstanbul, İzmir, Kırklareli, Kilis, Kocaeli, Mardin, Mersin, Muğla, Sakarya, Samsun, Şanlıurfa, Şırnak, Trabzon, Van ve Zonguldak şehirleri alımı yapacaktır.

2.Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı

10 kamu personeli alımı gerçekleştirileceği ilan edildi. Müracaatta bulunacaklar için kurum tarafından yapılan açıklamada alımı yapılacak unvan olarak uzman yardımcısı alınacağı açıklandı.

3.Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürlüğü

sosyal yardım ve inceleme görevlisi alımı yayınlandı. SYDV Sosyal yardımlar konusunda bilgi ve belge işlemleri yapmak üzere Adana şehrinde görevlendirilecektir.

4.TÜBİTAK

23 personel alımı Kocaeli şehrine yapılacaktır. Alınacak kişiler AR-GE personeli olarak görev yapacaktır. TÜBİTAK başvuruları 4 Ağustos 2021 tarihi bitimine kadar yapılması istenmektedir.

5.Çanakkale Çardaklı Belediye

KPSS 60 puanla devlet memur alımı yapacağını ilan etmiştir. Türkiye genelinden başvurular alınacaktır. Çardaklı Belediye Başkanlığı alımı yapılacak kişilere zabıta unvanını verecektir.

6.Türkiye Enerji, Nükleer ve Maden Araştırma Kurumu

20 daimi kamu personeli alımı ilanı kılavuz şeklinde yayınlandı. Başvuru yapacaklar en az lise mezunu olması isteniyor. Güvenlik görevlisi alımı ve temizlik görevlisi alımı olarak yapılıyor.

İlgili Makaleler