Kamu Haberleri

1200 Sözleşmeli Personel Alım İlanı İçişleri Bakanlığı’nın Sitesinde Yayımlandı

İçişleri Bakanlığı 1200 sözleşmeli personel alım ilanı gün içerisinde Devlet Personel Başkanlığı’nın resmi web sayfasından adaylara duyurulmuştu. DPB’de yayımlanan sözleşmeli personel alım ilanında çeşitli kadrolarda personel alımları olacağı ilan edildi. 

En az 60 KPSS puan şartıyla yayımlanan sözleşmeli personel alım ilanına dair tüm ayrıntıları da Kamu İlanları olarak siz okuyucularımıza aktarmıştık. DPB tarafından yayımlanan sözleşmeli personel alımı ilanlarına ilişkin İçişleri Bakanlığı’da bir duyuru yayımladı.

İÇİŞLERİ BAKANLIĞI’NDAN SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIM DUYURUSU

İçişleri Bakanlığı’nın resmi web sayfası üzerinden yayımlanan duyuruda alımlara dair genel bilgiler paylaşılırken ilan metni yayımlandı. 

İçişleri Bakanlığı’ndan yayımlanan 1200 sözleşmeli personel alım ilanı duyurusu;

İçişleri Bakanlığı Merkez ve Taşra Teşkilatında Çalıştırılmak Üzere Sözleşmeli 4/B Personel Alımına İlişkin Giriş (Sözlü) Sınav Duyurusu

Bakanlığımız Merkez teşkilatı ile 81 İl Valiliği 112 Acil Çağrı Merkezi Müdürlükleri emrinde istihdam edilmek üzere söz konusu ilanda yer alan Ek-1/a ve Ek-l/b sayılı tablolarda adedi ve pozisyon unvanı belirtilen boş pozisyonlara giriş(sözlü) sınavı ile toplam 1200 adet personel alımı yapılacaktır.

İçişleri Bakanlığı 1200 personel alım ilanı detayları için TIKLAYINIZ

Kamu personeli alım ilanlarından haberdar olmak için mobil uygulamamızı indirin.

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.