Kamu Haberleri

2019 e-YDS (İngilizce) Sınav Giriş Belgeleri Yayımlandı

ÖSYM Başkanlığı resmi internet sitesi üzerinden yayımladığı bir duyuru ile e-YDS 2019/1 (İngilizce) sınav giriş belgelerinin açıklandığını ilan etti. ÖSYM yapmış olduğu duyurusunda ayrıca 2019 Yabancı Dil Sınavı’na girecek adaylara dair uyarılarda bulundu.

ÖSYM’DEN YDS DUYURUSU

ÖSYM’nin kendisine ait internet sitesi üzerinden yayımlanan duyuruda, 2019/1 (İngilizce) Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavına katılım gösterecek adayların sınav giriş yerlerine atama işlemlerinin tamamlandığını duyuruldu. Buna göre YDS’ye girecek olan adaylar ÖSYM’nin resmi internet sitesi üzerinden sınav giriş yerlerini öğrenebilecekler. 

ÖSYM Tarafından Yayımlanan YDS Sınav Giriş Belgesi Duyurusu

e-YDS 2019/1 (İngilizce) Sınava Giriş Belgeleri Açıklandı 19 Ocak 2019 tarihinde uygulanacak olan e-YDS 2019/1 (İngilizce) adaylarının, sınava girecekleri bina/salonlara atanma işlemleri tamamlanmıştır. Adaylar, sınava girecekleri yer bilgisini gösteren Sınava Giriş Belgesine ÖSYM’nin https://ais.osym.gov.tr adresinden 16 Ocak 2019 tarihinde saat 14.00’den itibaren T.C. kimlik numaraları ve aday şifreleri ile edinebileceklerdir.

DİKKAT! 19 Ocak 2019 tarihinde uygulanacak olan e-YDS 2019/1 (İngilizce) için adaylar, saat 13.30’dan sonra sınav binalarına alınmayacaktır. Adaylar, fotoğrafsız nüfus cüzdanı ile sınava kesinlikle alınmayacaktır. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

ÖSYM Duyurularından Haberdar olmak için mobil uygulamamızı telefonunuza indirin.

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir