Kamu Haberleri

2019 PTTPAL 1100 Personel Alımları İçin Öne Çıkan Başvuru Tarihi

Hatırlanacağı üzere 2018 yılının son döneminde PTTPAL tarafından bir duyuru yapılmış ve kurum bünyesinde çok sayıda personel alımı olacağı açıklanmıştı. 

PTTPAL’ın farklı şehirlerde bulunan birimlerine hizmet kalitesinin artırılması amacıyla yapılacağı açıklanan personel alımları için o dönem ilan yayımlanmamıştı. 2019 yılının ilk yarısında yayımlanması beklenen ilana ilişkin ayrıntıları sizlere aktarıyoruz. 

PTTPAL 1100 PERSONEL ALIM İLANI BEKLENİYOR

PTT Para Lojistik ve Özel Güvenlik Hizmetleri Anonim Şirketi (PTTPAL) para, değerli eşya, kuyumculuk, mücevharat taşıma hizmeti veriyor. Bu kapsamda Güvenlik Görevlisi ve Operasyon Görevlisi alımı yapacağını açıklayan kurum ilanın ilk dile geldiği dönemde alımların iptal edilmediğini ancak ertelendiğini ifade etmişti. Kurum o dönem yapmış olduğu açıklamasında şu ifadelere yer vermişti. 

Erteleme Duyurusu

”Yürütmekte olduğumuz ve kısa vadede gerçekleştireceğimiz projelere yönelik acil insan kaynağı ihtiyacına binaen iş ilanına çıkılmıştır ancak yeni faaliyete geçen İştirak Şirketimizin yapılanma, şubeleşme ve yatırım süreçlerini planlama aşaması devam etmekte olduğundan personel alımına ilişkin söz konusu ilan geçici bir süreliğine ertelenmiştir. ”

PTTPAL tarafından yapılan açıklamada adayların ilan için kurumun duyurularını takip etmeleri gerektiği bilgisi verilmişti. 

PTTPAL İLANI İÇİN ÖNE ÇIKAN TARİH

PTTPAL tarafından yayımlanması beklenen personel alım ilanına dair henüz resmi bir açıklamada yapılmadı. Ancak ilana dair ilk ertelenme kararı alındığı zaman Kamuilanlari.com olarak yapmış olduğumuz değerlendirmelerimizde ilanın Mayıs, Haziran döneminde yayınlanmasını beklediğimi iletmiştik.

PTTPAL 1100 personel alım ilanı yayımladığı anda Kamu İlanları olarak sizlere anlık duyuracağız.

Kamuilanlari.com – ÖZEL HABER

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir