Kamu Haberleri

2019/2. Dönem Bekçi Alımı Fiziki Yeterlilik Sınav Giriş Belgeleri Açıklandı

2019/2. Dönem Çarşı ve Mahalle Bekçi alımı için süreç Fiziki Yeterlilik Sınavları ile devam edecek. 

Geçtiğimiz günlerde sınav talimatını yayımlayan Polis Akademisi Başkanlığı sınava kısa bir süre kala sınav giriş belgelerinin aday erişimine açıldığını duyurdu. 

BEKÇİ ALIMI SINAV GİRİŞ BELGELERİ AÇIKLANDI

Polis Akademisi Başkanlığı’nın resmi internet sitesi üzerinden yayımlanan duyuru metninde, adayların sınav giriş yerlerine dair detayları nereden ve nasıl öğreneceklerine ilişkin bilgiler verildi. 

Kurum açıklamasında ayrıca adayların sınavlara katılırken uymaları gereken kurallar hakkında bilgi verdi. 

Polis Akademisi Başkanlığı’ndan Yayımlanan Duyuru

”2019/2. Dönem Çarşı ve Mahalle Bekçiliği Giriş Sınavı kapsamında adaylar fiziki yeterlilik sınavına katılacakları sınav merkezlerini T.C. kimlik numaraları ve e-Devlet kapısı şifreleri ile www.pa.edu.tr internet adresinden sorgu yapmak suretiyle öğreneceklerdir. İlan edilen tarihte ve sınav merkezinde adaylar fiziki yeterlilik sınavına katılacaklardır. Ayrıca adaylara posta yolu veya değişik iletişim araçları ile sınav giriş belgesi gönderilmeyecektir. İnternetten yapılan duyuru tebliğ niteliğindedir. Adaylar Sınav Merkezlerine girişte yanlarında cep telefonu, ses ve görüntü kayıt cihazı veya bunlara benzer değişik elektronik eşya bulundurmamaları gerekmektedir.”

Polis Akademisi Başkanlığı 2019 yılı bekçi alımı Fiziki Yeterlilik Sınav giriş belgelerine ulaşmak için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir