Kamu Haberleri

23. DÖNEM POMEM Yedek Yerleştirme Sonuçları Açıklandı

Polis Akademisi Başkanlığı tarafından yayımlanan bir duyuru ile 23. Dönem Polis Alımı 1. Yedek Yerleştirme Sonuçlarının belli olduğu duyuruldu. 

Yedek yerleştirme sonuçlarına dair detaylar ve Polis Akademisi Başkanlığı tarafından yapılan bilgilendirme açıklamasının detayları,

23. DÖNEM POMEM 1. YEDEK YERLEŞTİRME SONUÇLARI

POMEM yedek yerleştirme sonuçlarına ilişkin yayımlanan duyuruda, önlisans ve lisans mezunu adaylardan yedek yeleştirmeler olduğu ifade edildi. Sadece kadın adayların yedek yerleştirmelerinin yapıldığının duyurulduğu açıklamda şu ifadelere yer verildi.

Polis Akademisi Başkanlığı’nca Yayımlanan Basın Açıklaması

23. Dönem POMEM 1. yedek aday yerleştirme sonuçları açıklanmıştır. 23. Dönem polis meslek eğitimi için Polis Meslek Eğitim Merkezlerine polis memuru olarak yetiştirilmek üzere planlanan asıl adaylardan lisans mezunu 20 kadın, ön lisans mezunu 7 kadın adayın yerine yedek aday planlaması yapılmıştır.

Yedek planlamalara ilişkin sonuçlar ile ilgili olarak adaylara posta yoluyla veya diğer iletişim araçlarıyla herhangi bir bildirimde bulunulmayacaktır. Resmi internet sitemiz üzerinden ilan edilen sonuçlar tebligat niteliğindedir. Bundan sonra yapılacak yedek planlamaları için adayların Başkanlığımızın http://www.pa.edu.tr internet sitesini takip etmeleri gerekmektedir. Tüm adaylara ilanen duyurulur.

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir