Kamu Haberleri

4. Dönem Lisans Mezunu Komiser Adayı 5. Yedek Yerleştirme Sonuçları Açıklandı

Polis Akademisi Başkanlığı resmi internet sitesi üzerinden yayımladığı bir duyuru ile 2018 yılında gerçekleştirilen ve dördüncü komiser yardımcısı adayı alımı beşinci yedek yerleştirme sonuçlarının açıklandığını duyurdu.

POLİS AKADEMİSİ BAŞKANLIĞI’NDAN DUYURU

Polis Akademisi Başkanlığı tarafından yayımlanan duyuru metninde, lisans mezunu komiser yardımcısı adayı alımı beşinci yedek yerleştirmelerinde 326 ile 332. sırasında bulunan adayların yedek yerleştirmelerinin yapıldığı açıklandı.

Kurum açıklamasında adayların yapmaları gereken işlemlere dair de bilgi verdi. İşte o açıklama;

2018 Yılı 4. Dönem Lisans Mezunu Komiser Yardımcısı Adayı 5.Yedek Yerleştirme Sonuçları

2018 yılı PAEM giriş sınavları sonucunda yedek aday olarak belirlenen ve 5.Yedek Planlamasında müracaat sırası gelen yedek adayların PAEM Giriş ve Eğitim Öğretim Yönetmeliği’nin 22.Maddesinin 2.fıkrası gereğince en geç 10/01/2019 Perşembe günü saat 17.00’e kadar planlamaları yapılan Polis Akademisi Başkanlığı Gölbaşı Yerleşkesinde hazır bulunmaları gerekmektedir. Müracaat sırası gelmeyen adayların 6.Yedek planlamasını www.pa.edu.tr adresinden takip etmeleri gerekmektedir.

NOT * Erkeklerde 326. Yedek adaydan 332. Yedek adaya (332. Yedek aday dahil) kadar müracaat sırası gelmiştir.

İntibak Eğitimine Getirilecek Olan Evrak ve Eşyalar

10 Adet Biyometrik Fotoğraf (sakalsız ve bıyıksız son iki ay içerisinde çekilmiş), 2 Adet Noterden tasdikli Lisans Diploması Fotokopisi ve kazandı belgesi çıktısı, 2 Adet Lise Diploma Fotokopisi, 2 Adet düz lacivert renk kumaş pantolon, 2 Adet Mavi Gömlek, Düz desensiz tek renk lacivert kravat, Siyah Ayakkabı (eğitim esnasında kullanılacağı için esnek ve rahat olmasına dikkat edilmesi), Siyah Mont (Hava Koşulları Dikkate Alınarak), Eşofman Takımı ile Spor Ayakkabısı (Siyah veya Lacivert Tek Renk), Terlik (Mavi veya Siyah Tek Renk), Yeteri kadar Siyah Çorap, Pijama Takımı, şampuan,banyo ve el sabunu,banyo ve el havlusu ile tıraş malzemeleri, Kış mevsimi olması dolayısıyla alt-üst siyah termal içlik.

Kamu Haberlerine dair detayları takip etmek için bizleri takip edin.

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanları.com 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.