Kamu Haberleri

8 Bin Bekçi Alımı Başvuru Kılavuzu DPB’de Yayımlandı

Polis Akademisi Başkanlığı tarafından geçtiğimiz hafta sonu yayımlanan 81 ile 8 bin bekçi alım ilanı Devlet Personel Başkanlığı’nın web sayfası üzerinden yayımlandı. 

DPB’d yayımlanan başvuru kılavuzunda ilana başvuru koşulları ve başvuru sürecine dair tüm ayrıntılar adaylar ile paylaşıldı. 

DPB’DEN BEKÇİ ALIMI BAŞVURU KILAVUZU

Devlet Personel Başkanlığı’nın web sayfası üzerinden yayımlanan başvuru kılavuzunda 81 ilimize (8.000) erkek Çarşı ve Mahalle Bekçisi alımı yapılacağı hatırlatıldı. Bu alımlara başvuru sürecinin 18 Mart tarihi itibariyle başladığının bildirildiği kılavuzda adayların başvurularını 1 Nisan tarihine kadar yapacaklarını aktarıldı. Bekçi adaylarından sağlamaları istenilen koşulların da ilan edildiği bekçi alım duyurusunda başvuru evrakları da aktarıldı. 

ADAYLARA UYARI

DPB’de yayımlanan ilanlara başvuru yapacak adaylara uyarılarında bulunulduğu duyuruda şu ifadeler kullanıldı. 

Başvuru ücretini yatırdığı halde internet üzerinden ön başvuru yapmayan ya da yapamayan Ön başvurusunu yaptığı halde şahsen başvurusunu yapmayan ya da başvuru şartlarından herhangi birini taşımayan, sınava girmeyen, giremeyen, sınava alınmayan, sınavdan çıkarılan, sınavı geçersiz sayılan, Aday Değerlendirme ve Seçme Sınavında başarısız olan, Ücret gerektirmeyen bir işlem için ücret yatıran veya aynı işlem için birden fazla ücret yatıran, Sınav ücretini kendi adına yatırmayan adayların sınav başvuru ücretleri hiçbir şekilde geri ödenmeyecektir.

Başvuru Kılavuzuna ulaşmak için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir