Kamu Haberleri

8 Bin Bekçi Alımı Başvuru Sonuçları ve Sınav Giriş Yerleri Açıklandı

Polis Akademisi Başkanlığı resmi web sayfası üzrinden yayımladığı bir duyuru ile 8 bin Bekçi alımı ön başvuru sonuçlarının belli olduğunu duyurdu. 

Kurum yayımladığı duyurusunda ayrıca adayların yazılı sınav giriş yerlerinin belli olduğunu da duyurdu. 

POLİS AKADEMİSİ BAŞKANLIĞI’NCA YAYIMLANAN DUYURU

2019/1. Dönem Çarşı ve Mahalle Bekçiliği Giriş Sınavı kapsamında adaylar şahsen başvuru ve evrak teslimi işlemlerini gerçekleştirecekleri, ön sağlık kontrolü yapılacakları başvuru merkezlerini T.C. kimlik numaraları ve e-Devlet kapısı şifreleri ile www.pa.edu.tr internet adresinden sorgu yapmak suretiyle öğreneceklerdir.

İlan edilen tarihte ve başvuru merkezinde adayların şahsen müracaatları alınıp ön sağlık kontrolü uygulanacaktır. Bu aşamalardan başarılı olan adayların yazılı sınav tarihi ve sınav merkezi ilerleyen süreçte açıklanacaktır.

Ayrıca adaylara posta yolu veya değişik iletişim araçları ile sınav giriş belgesi gönderilmeyecektir. İnternetten yapılan duyuru tebliğ niteliğindedir. Adaylar Sınav Merkezlerine girişte yanlarında cep telefonu, ses ve görüntü kayıt cihazı veya bunlara benzer değişik elektronik eşya bulundurmamaları gerekmektedir.

Sınav Giriş Belgesi için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir