Kamu Haberleri

Adalet Bakanlığı Avukat, İstatistikçi, Hizmetli, Psikolog ve Sosyal Çalışmacı Alımı Başvuru Sonuçları

Adalet Bakanlığı avukat, istatistikçi, hizmetli, psikolog ve sosyal çalışmacı kadroları için topladığı başvuru sonuçlarını açıkladı. 

Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü biriminin internet sayfası üzerinden yayımlanan duyuruda, adayların sonuçlarına dair ve sonraki sürece ilişkin bilgiler verildi. 

ADALET BAKANLIĞI PERSONEL ALIMI

Adalet Bakanlığı’nca yayımlanan başvuru sonuç açıklama duyuru metninde başvuru sonuçları olumlu olan adayların bundan sonraki süreçte yapacakları işlemlere ilişkin bilgiler verildi. Sözlü sınav tarihleri ile sözlü sınava katılacak adayların dikkat etmeleri gereken hususları açıklayan bakanlık şu açıklamada bulundu. 

Adalet Bakanlığı Duyurusu

Avukat, diğer teknik hizmet personeli (istatistikçi), destek personeli (hizmetli), psikolog ve sosyal çalışmacı pozisyonları için sözlü sınava katılmaya hak kazananlar ile sınav tarihleri aşağıda ilan edilmiştir.

Sözlü sınav; 17/09/2019 – 15/10/2019 tarihleri arasında, Adalet Bakanlığı (Ek Bina) Milli Müdafaa Caddesi Bakanlıklar /ANKARA adresinde bulunan Konferans Salonu’nda yapılacak olup, saat 09:30’da başlayacaktır. Adaylar sınava kimlik belgeleri bulunmaksızın kabul edilmeyeceklerdir. Öğrenim durumunu e-Devlet çıktısı ve onaysız fotokopi olarak belgeleyenlerin sözlü sınav esnasında diplomalarının asıllarını ibraz etmeleri gerekmektedir.

Avukat, istatistikçi, hizmetli, psikolog ve sosyal çalışmacı başvuru sonuçları için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir