Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Kamu Haberleri

Adalet Bakanlığı Beyaciş Başvuruları İçin Son Günler

Adalet Bakanlığı resmi internet sitesi üzerinden bir duyuru yayımlayarak taşra teşkilatlarında görevli personellerin kendi arasında yer değiştirme başvurularının başladığını bildirmişti. Bakanlık tarafından yayımlanan duyuruya göre söz konusu başvuru işlemleri 18 Ocak’ta sona erecek. Başvurulara dair ayrıntıları sizlere aktarıyoruz. 

ADALET BAKANLIĞI BECAYİŞ İŞLEMLERİ DUYURUSU

Adalet Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü’nce yayımlanan becayiş işlemleri duyurusunda yer alan detaylar şu şekilde,

Bakanlığımız Taşra teşkilatında görevli zabıt kâtibi, mübaşir, hizmetli, teknisyen, şoför ve benzeri unvanlarda 657 sayılı Kanunun 4/B maddesi kapsamında görev yapan sözleşmeli personelin (Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü personeli hariç) karşılıklı yer değiştirme işlemlerine ilişkin başvurular 14/01/2019 Pazartesi günü başlayıp 18/01/2019 Cuma günü sona erecektir.

Hizmet süresinin her yılı, Ek-2 deki Bölgelere İlişkin Puan Tablosundaki puanlar esas alınmak suretiyle sistem tarafından otomatik hesaplanacağından, her bir personelimizin başvuru tarihleri arasında UYAP sisteminde yer alan kendisine ait birim bilgilerini, bu birimlerdeki başlayış ve ayrılış tarihlerini kontrol etmesi, bu bilgilerde hata bulunması halinde ilgili komisyona başvurarak düzelttirmesi ve ardından başvuru yapması gerekmektedir.

Karşılıklı yer değiştirme çalışmasına ilişkin ilke kararları, bölgelere ilişkin puan tablosu, tüm adliyelerin puanlarını gösterir tablo ve başvuru kılavuzu ektedir.

Adalet Bakanlığı tarafından yayımlanan duyuru metni detayları için TIKLAYINIZ

Kamu Duyurularından Haberdar olmak için mobil uygulamamızı telefonunuza indirin.

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir