Kamu Haberleri

Adalet Bakanlığı CTE GYS Yazılı Sınav Sonuçları Açıklandı

Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkif Evleri Genel Müdürlüğü bir duyuru yayımlayarak Görevde Yükselme Sonuçlarının belli olduğunu ve ilgili personellerin bundan sonraki süreçlerde ne yapmalarına ilişkin tüm detayları paylaştı. 

ADALET BAKANLIĞI CTE’DEN GYS SONUÇ DUYURUSU

Adalet Bakanlığı CTE tarafından yayımlanan duyuru metninde, Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Sınavı’nın yazılı sınav sonuçlarının Milli Eğitim Bakanlığı’nın adresi üzerinden duyurulduğu bildirildi. Bu kapsamda personellerin sınav sonuçlarına buradan ulaşacabilecekleri açıklandı. Bakanlık yapmış olduğu açıklamasında ayrıca sınav sonuçlarına itirazlarda bulunacak personellerin nasıl bir süreç izleyeceklerine dair şu bilgiyi paylaştı.

”Adaylar itiraz başvurularını, MEB Destek Hizmetleri Genel Müdürlüğü Döner Sermaye İşletmesinin T.C. Ziraat Bankası, Türkiye Vakıflar Bankası ve Türkiye Halk Bankası şubelerinden herhangi birine, “Kurumsal Tahsilat Programı” aracılığı ile 20 TL (yirmi TL KDV Dâhil) itiraz ücreti yatırarak alınan banka dekontu ve sınav adının yazılı olduğu dilekçe ile görev yaptığı ceza infaz kurumuna, denetimli serbestlik müdürlüğüne, eğitim merkezine veya Genel Müdürlüğe 03/05/2019 mesai saati bitimine kadar yapabileceklerdir.”

Adalet Bakanlığı yapmış olduğı açıklamasında ayrıca personelin mağduriyet yaşamaması adına itiraz başvurularını son güne bırakılmaması tavsiyesinde bulundu. 

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir