Kamu Haberleri

Adalet Bakanlığı CTE İsteğe Bağlı Nakil Atama Duyurusu

Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü resmi internet sitesi üzerinden bir duyuru yayımladı. Bakanlık tarafından yayımlanan duyuruda 2019 yılı isteğe bağlı nakil atamaları ile ilgili detayları ilgili personellere duyurdu. 

ADALET BAKANLIĞI CTE PERSONEL ALIMI

Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü tarafından yayımlanan basın açıklamasında, 2019 yılı isteğe bağlı yer değişiklikleri Norm ve Atama Sistemi (NAS) üzerinden otomatik olarak gerçekleştirileceği bildirildi. Ancak bu konuda bazı personellerin işlemlerini manuel yapacakları açıklandı. Bakanlık urum birinci ve ikinci müdürleri ile denetimli serbestlik müdürü ve denetimli serbestlik müdür yardımcılarının atama taleplerini NAS sisteminden göndermelerinin gerekli olduğunu ve bu personellerin atamalarının manuel yapılacağını açıkladı. 

Naklen Atama Başvuru Tarihleri

Adalet Bakanlığı CTE yapmış olduğu basın açıklamasında ayrıca söz konusu naklen atama taleplerinin nasıl yapılacağına dair de bilgiler verdi. Bakanlık bu konuda şu ifadeleri kullandı.

”Bu itibarla, kurum birinci ve ikinci müdürleri ile denetimli serbestlik müdürü ve denetimli serbestlik müdür yardımcılarının 28 Mart-05 Nisan 2019 tarihleri arasında, kurum birinci ve ikinci müdürleri ile denetimli serbestlik müdürü ve denetimli serbestlik müdür yardımcıları hariç diğer bakanlık atamalı personel ile komisyon atamalı personelin ise 18-27 Mart 2019 tarihleri arasında taleplerini Norm ve Atama Sistemi (NAS) üzerinden göndermeleri gerekmektedir. Sistem üzerinden gönderilmeyen hiçbir talep dikkate alınmayacaktır.”

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir