Kamu Haberleri

Adalet Bakanlığı Güvenlik Görevlisi Alımı Boy Kilo Ölçümü Duyurusu

Adalet Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü resmi internet sitesi üzerinden bir duyuru yayımlayarak Güvenlik Görevlisi alımı için başvuruları kabul edilen adayların boy ve kilo ölçümlerine dair bir duyuru yayımladı. 

Adalet Bakanlığı tarafından yayımlanan duyuruda boy ve kilo ölçümlerine katılacak adayların yapmaları gereken işlemlere dair bilgiler verildi. Kamu İlanlari olarak bakanlığı yayımladığı duyuru metnini sizlerle paylaşıyoruz. 

ADALET BAKANLIĞI’NDAN DUYURU

Adalet Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü yayımladığı duyurusunda, 25 güvenlik görevlisi alımı için başvuru da bulunan adayların boy ve kilo ölçümlerinin yapıldığını duyurdu. Ancak çeşitli nedenlerden dolayı boy ve kilo ölçümlerine katılamayan adaylar için yeni bir ölçüm yapılacağı açıklandı. Bunun için adayların boy kilo ölçümü yaptıracak 25 Şubat Pazartesi günü ilgili adreste bulunmaları gerektiği bildirildi.

”Adalet Bakanlığı Tarafından Yayımlanan Duyuru”

Koruma ve Güvenlik Görevlisi Adaylarından Boy ve Kilo Ölçümlerine Katılamayanlara İlişkin Duyuru Bakanlığımız merkez teşkilatında çalıştırılmak üzere ilan edilen 25 koruma ve güvenlik görevlisi kadrosu için KPSS puanı en yüksek olandan başlanarak sıralanması suretiyle belirlenen 10 katı adayın boy ve kilo ölçümleri 21/02/2019 (Perşembe günü) tarihinde yapılmış olup, çeşitli nedenlerle boy ve kilo ölçümüne katılamayan adayların 25/02/2019 (Pazartesi günü) saat 10:00’da Bakanlığımız Ek Bina Konferans Salonunda hazır bulunmaları gerekmektedir. Boy ve kilo ölçümü yaptırmayan adaylar sözlü sınava katılamayacaklardır.”

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir