Kamu Haberleri

AK Partili Naci Bostancı 3600 Ek Gösterge İçin Tarih Verdi

AK Parti Grup Başkanı Naci Bostancı, AK Parti’nin yerel seçim çalışmaları kapsamında bir televizyon programına katıldı. 

Burada partisinin seçim çalışmaları hakkında bilgi veren Naci Bostancı konuşmasında ayrıca siyasi gündemin merak ettiği konu başlıkları hakkında bilgilendirmeler yaptı. 

Bu çerçevede kendisine sorulan sorulara da yanıt veren Naci Bostancı ek gösterge konusuna dair çok önemli açıklamalarda bulundu. 

EK GÖSTERGE NİSAN VEYA MAYIS’TA GÜNDEME GELİR

AK Parti Grup Başkanı Naci Bostancı katıldığı televizyon programında, milyonlarca kamu personelinin merakla beklediği 3600 ek gösterge için tarih verdi. Konunun ele alınması için Nisan ve Mayıs ayına işaret eden Naci Bostancı şu ifadeleri kullandı. 

AK Parti Grup Başkanı Naci Bostancı’nın Ek Gösterge Açıklaması

“İnsanların 3600 ek göstergeyi bu kadar söylemelerin nedeni bir çıta atlama olarak görülmesinden bu kadar gündeme geliyor. Bunlar personel sistemi içerisinde değerlendirilecek konulardır. Nisan-Mayıs civarında bu gelişmeler yaşanır.”

AK Parti Grup Başkanı Naci Bostancı konuyu geçtiğimiz günlerde de dile getirmişti. O dönem yaptığı açıklamasında verilen her sözün arkasında olduklarını ifade eden Naci Bostancı, meclis takvimine uygun olması halinde tüm sözlerin yerine getirilmesi için çalıştıklarını ifade etmişti. 

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir