Kamu Haberleri

Bekçi Adayları İçin Fiziki Yeterlilik Sınav Yeri ve Tarihi Sorgulama

Çarşı ve Mahalle Bekçisi alımları kapsamında Polis Akademisi Başkanlığı resmi internet sitesi üzerinden yeni bir duyuru yayımladı. 

Kurum tarafından yayımlanan duyuruda 2019/1. dönem çarşı ve mahalle bekçisi alımı için fiziki yeterlilik sınavlarına katılacak adayların yapmaları gereken tüm işlemler aktarıldı. 

BEKÇİ ALIMI FİZİKİ YETERLİLİK SINAV DUYURUSU

Polis Akademisi Başkanlığı’nca yayımlanan duyuru metninde, adayların sınav yerlerini ve tarihlerini kendi bilgi ekranlarından öğrenecekleri belirtildi. Açıklanan tarihlerde sınava katılacak adaylara sınav giriş belgesi gönderilmeyeceği ilan edildi. 

Duyuru Metni

2019/1. Dönem Çarşı ve Mahalle Bekçiliği Giriş Sınavı kapsamında adaylar fiziki yeterlilik sınavına katılacakları sınav merkezlerini T.C. kimlik numaraları ve e-Devlet kapısı şifreleri ile www.pa.edu.tr internet adresinden sorgu yapmak suretiyle öğreneceklerdir. İlan edilen tarihte ve sınav merkezinde adaylar fiziki yeterlilik sınavına katılacaklardır. Ayrıca adaylara posta yolu veya değişik iletişim araçları ile sınav giriş belgesi gönderilmeyecektir. İnternetten yapılan duyuru tebliğ niteliğindedir.

Sorgulama Ekranı için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir