Kamu Haberleri

Bekçi Alım İlanı Yayımlanmadı! Kamuilanlari.com Olarak İlan Tarihini Sizlere Duyurmuştuk

İçişleri Bakanlığı tarafından yayımlanması beklenen 8 bin Bekçi alım ilanı on binlerce aday tarafından bekleniyor. Özellikle İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun açıklamalarıyla heyecanlanan adaylar ilan için an ve an takipteler. 

İÇİŞLERİ BAKANI SOYLU ÇARŞAMBA DEMİŞTİ

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu geçtiğimiz günlerde yapmış olduğu bir açıklamasında 8 Bin bekçi alımının ne zaman yayınlanacağını açıkladı. Bakan Soylu tarafından yapılan açıklamada 6 Mart tarihi ön plana çıkarılmıştı. 

Bakan Süleyman Soylu konuşmasında şu ifadelere yer vermişti. 

“Şimdi 8 bin bekçi alıyoruz. Çarşamba günü alıma çıkacaklar. 28 bin bekçi olacak. İstanbul’a şu ana kadar 4 bin bekçi verdik. Yeni geleceklerle birlikte bin bekçi daha vereceğiz. İstanbul’daki bekçi sayısı 5 bin olacak. İstanbul’da evden hırsızlık günde 78’di, 57’ye düştü. Tüm Türkiye’de yüzde daha düştü. İstanbul ve Türkiye’deki asayişçileri topladık, bu oranı yüzde 30 daha düşürmelerini tembihledik. 3-4 gün sonra açıklanacak 15 bin polis daha alıyoruz. 5 binini İstanbul’a vereceğiz. ”

Kamuilanlari.com Olarak Açıklamıştık

Kamu İlanları olarak siz okuyucularımız için 4 Mart tarihinde yapmış olduğumuz haberimizde ilanın hafta için yayınlanmayacağını ve 8 bin bekçi alımının hafta sonu veya yeni hafta başında ilan edileceğini duyurmuştuk. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun açıklamalarından önce yapmış olduğumuz o haberimiz için TIKLAYINIZ

Bekçi Alım İlanlarından Haberdar Olmak İçin Bizleri Takip Edin

Facebook Yardımlaşma ve Duyuru Grubumuz İçin TIKLAYINIZ

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir