Kamu Haberleri

Belediye Çalışanlarına 850 TL Kurban Bayramı İkramiyesi Müjdesi

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı 25 yıl aradan sonra personeline kurban bayramı ikramiyesi verecek. 

Belediye  personellerine sağlanacak bu ikramiyelere ilişkin protokol Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı ile Bem Bir Sen arasında imzalandı. İmzalanan anlaşmaya göre personellere 850 TL bayram ikramiyesi ödemesi yapılacak.

BELEDİYE ÇALIŞANLARINA 850 TL BAYRAM İKRAMİYESİ ÖDEMESİ

Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan basın açıklamasında; Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ın Bem-Bir-Sen, Tüm Bel-Sen, Tüm Yerel-Sen temsilcileriyle biraraya geldiği ifade edildi. Bu görüşme sonrası ise belediyede görevli memurlara Kurban Bayramı ikramiyesi verilmesi konusunda anlaşma sağlandığı ifade edildi. İmzalanan protokolde memurlara eşit olarak sosyal denge tazminatı ve net 850 lira Kurban Bayramı ikramiyesi hakkı verildiğini bildirildi. 

Mansur Yavaş’tan İkramiye Açıklaması

Söz konusu anlaşma sonrası Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş bayram ikramiyeleri konusunda şu açıklamada bulundu. “İmkanlarımız daha çok olsun, daha çok verelim. Beraber çalışalım. Ankaralı memnun olsun. Bütün amacımız o. Verdiğimiz parayı çok görmüyoruz ama 25 yıldır bir ilk olması açısından önemli.”

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir