Kamu Haberleri

Çalışma Bakanı Selçuk’tan İMD Mülakat Sonuçları Açıklaması

Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk binlerce adayın merakla beklediği mülakat sonuçlarının ne zaman açıklanacağı konusuna dair açıklamalarda bulundu. Bakan Selçuk İŞKUR İMD Mülakat sonuşlarının ne zaman açıklanacağı ile ilgili açıklamasına dair detaylar şöyle, 

İMD MÜLAKAT SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

Basın mensupları ile biraraya gelen Çalışma Bakanı Selçuk burada gündeme ilişkin önemli açıklamalarda bulunmuştu. EYT, EK Gösterge ve DPB’nin geleceğine dair yapılan bu açıklamalardan bir tanesi de İMD alımları konusunda oldu. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Eylül ayında gerçekleştirilen ve hala sonuçları açıklanmayan İŞKUR Sözleşmeli İş ve Meslek Danışmanı (İMD) alımı mülakatları sonucuna dair kısa sürede açıklanacağını belirterek şu ifadeleri kullandı. 

“İş ve meslek danışmanlarının mülakatları tamamlandı inşallah kısa sürede sonuçları açıklayacağız”

KAMUİLANLARİ.COM OLARAK GÜNDEME TAŞIMIŞTIK

Kamu İlanlari olarak İŞKUR Sözleşmeli İş ve Meslek Danışmanı (İMD) alımı mülakat sonuçlarına ilişkin 17 Ocak tarihinde yapmış olduğumuz ”İŞKUR İMD Mülakat Sonuçlarını Açıklamak İçin Neyi Bekliyor?” başlıklı haberimizde sonuçların açıklanması gerektiğini bildirmişti.

İMD Sonuçları açıklandığı zaman anında haberdar olmak için mobil uygulamamızı indirin.

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir