Kamu Haberleri

Çarşı ve Mahalle Bekçiliği Alımları İçin Polis Akademisi Başkanlığı’ndan Duyuru

Polis Akademisi Başkanlığı yayımladığı bir duyuru ile Çarşı ve Mahalle Bekçiliği Meslek için Eğitim Sınav duyurusu yayımlandı. 

Söz konusu duyuruda Gaziantep POMEM Müdürlüğü’nde gerçekleştirilecek olan eğitimlere katılacak olan bekçi adaylarının yapmaları gereken işlemlere ilişkin bilgiler verildi. 

İşte Polis Akademisi Başkanlığı’nca yayımlanan o duyuru metni. 

BEKÇİ ALIMI MESLEK İÇİ EĞİTİM DUYURUSU

Polis Akademisi Başkanlığı tarafından yayımlanan duyuruda Bekçi adaylarının 23 Eylül ile 1 Kasım tarihleri arasında Gaziantep Polis Meslek Eğitim Merkezi (POMEM) Müdürlüğünde yatılı eğitime katılacakları ilan edildi. Eğitime katılacak olan adayların 23 Eylül akşam saat 18.00’e kadar kurumda hazır bulunmaları gerektiği ifade edildi. 

Adayların Eğitime Getirecekleri Malzemeler

2 Adet düz koyu renk kumaş pantolon, 2 Adet açık renk gömlek,  Düz desensiz koyu renk kravat, Koyu renk ayakkabı (eğitim esnasında kullanılacağı için esnek ve rahat olmasına dikkat edilmesi), Koyu renk mont (Hava Koşulları Dikkate Alınarak), Eşofman Takımı ile Spor Ayakkabısı (Koyu Renk), Terlik (Koyu Renk), Yeteri kadar koyu renk çorap, Pijama Takımı, şampuan,banyo ve el sabunu,banyo ve el havlusu ile tıraş malzemeleri, Alt-üst koyu renk termal içlik

Polis Akademisi Başkanlığı duyurusunda ayrıca adayların eğitim merkezine getirmemeleri gereken eşyalar hakkında açıklamada bulundu. Bu açıklamalara ulaşmak için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir