Kamu Haberleri

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan 3600 Ek Gösterge Açıklaması: Gereken Yapılacak

Memur Sen’in internet sayfası üzerinden yayımlanan bir basın açıklamasında, Memur-Sen ve Türkiye AB Karma İstişare Kurulu tarafından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a gerçekleştirilen ziyarete dair açıklamalarda bulunuldu. Gerçekleştirilen ziyaretin amacı ve ele alınan konulara dair bilgi veren Memur Sen 3600 ek gösterge konusunun da ele alındığını duyurdu.

3600 EK GÖSTERGE AÇIKLAMASI

Memur Sen Konfederasyonu tarafından yayımlanan basın açıklamasında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a yapılan ziyarette Memur Sen’in yanında Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk’un TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, TESK Genel Başkanı Bendevi Palandöken, Türk-İş Başkanı Ergün Atalay, Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı Önder Kahveci, Hak-İş Genel Başkanı Mahmut Arslan’ın da olduğu bilgisi verildi. 

Bu kapsamda Cumhurbaşkanlığı Kulliyesinde gerçekleştirilen ziyarette Memur Sen Başkanı Ali Yalçın’ın, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a kamu personellerine yönelik çıkarılması beklenen 3600 ek gösterge konusunda bazı sorunları ilettiği açıklandı. 

Ali Yalçın’ın konuya dair çözüm beklentilerinin de dile getirildiğinin açıklandığı basın bildirisinde Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ek gösterge konusunda gereğinin yapılacağını açıkladığı ifade edildi. 

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir