Kamu Haberleri

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan 3600 Ek Gösterge Açıklaması

Yerel Seçim çalışmalarına hız kesmeden devam eden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bu çalışmaları kaspamında gündemin en önemli konuları hakkında değerlendirmelerini kamuoyu ile paylaşıyor. 

Bu çerçevede Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın son olarak el aldığı konulardan bir tanesi de milyonlarca kamu personelinin merakla beklediği ve daha önceden vaatlerin verildiği ek gösterge konusunda oldu. 

Ek göstergenin geleceği hakkında kısa bir değerlendirmede bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın bu açıklamalarını sizlerle paylaşıyoruz. 

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’DAN EK GÖSTERGE AÇIKLAMASI

Yerel seçim çalışmaları kapsamında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Diyarbakır’da halka seslendi. Burada gerçekleştirdiği mitingin ardından ise Cumhurbaşkanı Erdoğan kendisinin hayranı olan ve mitinglerini takip eden ‘Kutlu’ isimli bir kız ile sohbet etti.

Bu sohbet sırasında 3600 ek gösterge konusu açıldı. Yerel kaynaklardan elde edilen bilgilere göre, Kutlu isimli kız, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Eroğan’a polislere verilmesi planlanan 3600 ek gösterge hakkında söz  verdiğini hatırlattı. Cumhurbaşkanı Erdoğan ise bu hatırlatma üzerine, Cumhurbaşkanı Erdoğan ‘Tamam, Tayyip Erdoğan söz verdiyse dönmez” şeklinde cevap verdiği aktarıldı.

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir