Kamu Haberleri

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Ek Gösterge İçin Seçimden Sonra Açıklaması

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ankara Bilkent Şehir Hastanesinin açılış programına katıldı. Açılış programları kapsamında yapmış olduğu konuşmasında gündeme ilişkin açıklamalarda bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan kamu personelleri tarafından merakla beklenen ek gösterge konusuna değindi.

Ek gösterge yasası için seçimden sonrasını işaret eden Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıklamalarını sizlere aktarıyoruz.

EK GÖSTERGE SEÇİMDEN SONRA GÜNDEME GELECEK

Kamu kurum ve kuruluşlarında görevli personellerin yakından takip ettiği konulardan birisi olan ek gösterge konusunda en yetkili isimden açıklama geldi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan daha önce seçim vaadi olarak açıkladığı ek gösterge konusunda yeni değerlendirmelerde bulundu. Bu konunun söz verildiği gibi çözüleceğini söyleyen Cumhurbaşkanı Erdoğan seçimden sonra ele alınacak konulardan birinin bu olduğunu ifade etti. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Yapmış Olduğu Ek Gösterge Açıklaması

”Polislerimiz, öğretmenlerimizle birlikte, hemşirelerimizin de 3600 ek gösterge meselesini söz verdiğimiz şekilde çözeceğimizi ifade etmek istiyorum. İnşallah seçimden sonra ele alacağımız konulardan birisi de budur. Günün 24 saatinde kesintisiz sağlık hizmeti veren sağlık çalışanlarına bir kez daha buradan şükranlarımı sunuyorum.”

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir