Kamu Haberleri

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Kamu Personellerini Sevindiren 3600 Ek Gösterge Açıklaması

AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 31 Mart tarihinde gerçekleştirilecek olan yerel seçimler öncesinde TV programlarına katılmaya devam ediyor. 

Bu çerçevede son katıldığı televizyon programında gündemi değerlendiren Cumhurbaşkanı Erdoğan, merak edilen konulara dair açıklamalarda bulundu. 

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’DAN EK GÖSTERGE AÇIKLAMASI

Cumhurbaşkanı Erdoğan katılmışı olduğu televizyon programında başta ekonomi ve siyasi gündem olmak üzere çok sayıda konu hakkında açıklamalarda bulundu. Konuşmasında hem önemli merajlar veren Cumhurbaşkanı Erdoğan hemde kendisine sorulan sorulara da yanıt verdi. 

Bu çerçevde uzun süredir kamu personelleri tarafından beklenen 3600 ek gösterge konusuna değinen Cumhurbaşkanı Erdoğan, yasasının kimleri kapsayacağı hususunda açıklamalar yaptı. 

3600 Ek gösterge konusunda AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan şu ifadelere yer verdi. ”Bu kapsama girebilecek kim varsa hepsini 3600’dan yararlandıracağız.”

AK Parti’den Daha Önce Açıklama Gelmişti

Ek göstergenin ne zaman ele alınacağı konusunda daha önce AK Parti’den yapılan açıklamada seçimden sonraki süreç işaret edilmişti.

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir