Kamu Haberleri

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan TTK’ya İlave 500 Personel Alım Açıklaması

Yerel seçim çalışmalarına ara vermeden devam eden Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan gün içinde Zonguldak’taydı. 

Zonguldak’ta halkın karşısına çıkan Cumhurbaşkanı Erdoğan seçim çalışmaları hakkında bilgi verdi ve Zonguldak’a yapılacak yatırımlar hakkında açıklamalarda bulundu. 

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’DAN TTK’YA PERSONEL ALIMI AÇIKLAMASI

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan yapmış olduğu açıklamasında TKK’ya işçi alımı konusuna değindi.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan bu kapsamda geçtiğimiz günlerde kura sonuçları açıklanan TTK işçi alımlarını hatırlatarak 500 işçi alımı daha yapılacağını müjdeledi.

”Zonguldak demek kömür demektir, madencilik demektir. Madencilik alın terinin belki de en fazla hissedildiği bu kelimenin manasını hak ettiği mesleklerden biridir. Emekçinin hakkını gözetmek bizim en başta gelen görevimizdir. TTK’ya 1500 alınacağının müjdesini geçtiğimiz yıl yine burada vermiş miydim? İki gün önce gerçekleştirilen kura ile 1000 kardeşimiz TTK’nın çalışanı oldu mu? Hayırlı ve bereketli olsun. İnşallah kalan 500 kardeşimizin de bir kaç ay içerisinde işlemlerini başlatacak ve yine böyle bir kura çekilişiyle onları da kadroya alacağız.”

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir