Kamu Haberleri

Cumhurbaşkanlığı İletişim Uzman Yardımcısı Sınav Sonuçları Açıklandı

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı geçtiğimiz haftalarda yayımladığı bir duyuru ile personel alımı yapacağını ilan etmişti. Kurum tarafından yayımlanan personel alım ilanlarında alımların İletişim uzman Yardımcısı kadrolarına yapılacağı açıklanmıştı. 

Söz konusu kadrolar için başvuru yapan adaylar sınava katılmışlardı. 

İLETİŞİM BAŞKANLIĞI’NDAN SINAV SONUÇ DUYURUSU

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı web sayfasından yayımladığı bir duyuru ile söz konusu sınav sonuçlarının açıklandığını ifade etti. Konuya dair yapmış olduğu açıklamasında sınav sonucu başvuru olumlu olan adayların yapacakları işlemlere dair de bilgiler verildi. 

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Tarafından Yayımlanan Sınav Sonuç Duyurusu

İletişim Uzman Yardımcısı Ön Eleme Giriş Sınavı Sonuç Duyurusu

Başkanlığımızca, 29/12/2018 tarihinde ilana çıkılan 29 adet İletişim Uzman Yardımcısı pozisyonu için 16 Şubat 2019 tarihinde yapılan sınav sonuçları https://sinavbasvuru.anadolu.edu.tr web sitesi üzerinden yayımlanmıştır.

Tüm adaylar sınav sonuçlarına bu adresten ulaşabilirler. Söz konusu sınavdan en az yetmiş (70) puan alarak başarılı sayılan (İletişim Uzmanlığı Yönetmeliği, Madde 11 gereğince) adaylar, EK’teki formu doldurarak tüm istenen belgelerle birlikte “basvuru@iletisim.gov.tr.” mail adresine gönderecektir (25 Mart 2018 tarihine kadar Başkanlığımıza ulaşması gerekmektedir).

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir