Kamu Haberleri

Devlet Bahçeli’den Uzman Çavuşlara Kadro Açıklaması

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli yerel seçim çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Seçime çok kısa bir süre kala televizyon programına çıkan Devlet Bahçeli gündemin dikkat çeken konularını ele aldı.  

Bu kapsamda hem gündemi değerlendiren Devlet Bahçeli açıklamalarında ayrıca daha önce vaat ettikleri konular hakkında bilgi verdi. 

MHP tarafından dile getirilen konulardan birisi olan Uzman Çavuşlara kadro verilmesine ilişkin de değerlendirmelerde bulunan Devlet Bahçeli’nin konuşmasını sizlere aktarıyoruz. 

UZMAN ÇAVUŞLARA KADRO AÇIKLAMASI

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, A Haber ile ATV tarafından ortak olarak gerçekleştirilen canlı yayın kapsamında yapmış olduğu konuşmasında partisi tarafından Uzman Çavuşlar için yürütülen çalışmaları hatırlattı.

MHP Lideri Bahçeli konuşmasında Uzman Çavuşlara Kadro konusunda ki çalışmaların MHP Genel Başkan Yardımcısı İzzet Ulvi Yönter tarafından yürütüldüğünü ifade etti. Ulvi Yönter’in bu konuda çalıştığını ve kısa sürede sonuç alacağı kaatinde olduğunu ifade etti. 

MHP Lideri Bahçeli konuşmasında ayrıca EYT konusuna değindi. EYT yasasının şuan ki ekonomik koşullarda mümkün olmadığını ifade eden Devlet Bahçeli “İleriki günlerde tekrar gündeme alınabilirse biz 49 milletvekili olarak verdiğimiz yasa tasarısının arkasında dururuz.” dedi.

Kamuilanlari.com

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir