Kamu Haberleri

Devlet Su İşleri Bünyesine Daimi İşçi Alımı Yapacağını Duyurdu. Başvuru Son Tarihi Ne Zaman?

(DSİ) Devlet Su İşleri 2.Bölge Müdürlüğü, hizmet birimlerinde ve sahada görevlendirmek üzere İŞKUR üzerinden daimi işçi alımı yapacağı ilanını duyurdu.

Yayımlanan ilana başvurmak için KPSS 60 puan şartı olduğunu belirten DSİ, başvuruların başladığını belirterek son başvuru tarihini 25 Ekim 2019 olarak belirledi.

devlet su işleri ile ilgili görsel sonucu

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Şartları taşıyan adaylar İŞKUR il müdürlüklerinden/ hizmet merkezlerinden veya İŞKUR e-ŞUBE internet adresi üzerinden İş Arayan linkine TC kimlik numarası ve şifresi ile giriş yaparak başvuru yapabileceklerdir. 

İŞKUR internet sitesinden başvuru yapmak isteyen adaylar, e-devlet şifresi ile sisteme giriş yaptıktan sonra aktif iş ilanları bölümünden ilan kodu 00005221723 olan ilanı aratarak başvuru yapabileceklerdir.

İSTİHDAM EDİLECEK KADRO

DSİ tarafından alınacak daimi işçi hidrolog yardımcısı kadrosunda istihdam edilecektir.

BAŞVURU ŞARTLARI

Yayımlanan ilana başvuruda bulunmak isteyen adayın KPSS’ye girmiş ve P3 puan türünden en az 60 almış olması gerekmektedir. İlanın öğrenim şartı ise önlisans mezunu olmaktır.

Aday, Eski hükümlü veya Terörle Mücadelede Yaralanan(TMY) belgesini DSİ 2.Bölge Müdürlüğü internet sitesinden taratarak sisteme yüklemeleri de gerekmektedir. 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir