Kamu Haberleri

DİB 2018 Mushafları İnceleme ve Kıraat Kurulu Üyeliği Sözlü Sınav Duyursu

Diyanet İşleri Başkanlığı İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğü resmi internet sitesi üzerinden bir duyuru yayımlayarak, 2018 Yılı Mushafları İnceleme ve Kıraat Kurulu Üyeliği sözlü sınavları hakkında bilgi verdi. 

DİB tarafından yayımlanan duyuruda, sözlü sınava girmeye hak kazanan adayların başvuru sonuçlarını kurumun aşağıda yer alan bağlantı üzerinden görüntüleyebileceklerini duyurdu. Sözlü sınava katılacak olan adayların yapmaları gereken işlemlere dair de bilgi veren Diyanet İşleri Başkanlığı şu açıklamada bulundu.

Diyanet İşleri Başkanlığı Tarafından Yayımlanan Duyuru

2018 Yılı Mushafları İnceleme ve Kıraat Kurulu Üyeliği Sınavı (Sözlü) Yer ve Tarih Duyurusu ​

2018 Yılı Mushafları İnceleme ve Kıraat Kurulu Üyeliği Sınavı’na (Sözlü) başvuran adaylar “Sınav Giriş Belgesi”ni, https://dibbys.diyanet.gov.tr adresinden alabileceklerdir. Sözlü sınava girmeye hak kazanan adaylar, T.C. Kimlik No’lu kimlik belgelerinden (nüfus cüzdanı, pasaport) biri ve sınav giriş belgesi ile birlikte saat 09:00’da sınav giriş belgesinde belirtilen sınav tarihi ve sınav merkezinde hazır bulunacaklardır. Kimlik belgesi ve sınav giriş belgesi bulunmayan adaylar sınava alınmayacaktır.

Kamu Haberlerinden Haberdar Olmak İçin bizleri takip edin. 

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.