Kamu Haberleri

EGM 2018/4 Personel Alımı Sınav Sonuçları Açıklandı

Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) resmi internet sayfası üzerinden bir duyuru yayımlayarak 2018/4 atamaları ile alımı yapılacak olan Psikolog alımı sınav sonuçlarının belli olduğunu duyurdu. 

Alımlar için sonuçları olumlu olan adayların yapmaları gereken işlemlere dair de bilgilerin yer aldığı duyuruda şu ifadeler kullanıldı. 

EGM Tarafından Yayımlanan Duyuru Metni

Emniyet Teşkilatında Emniyet Hizmetleri Sınıfı Dışında Görevli Kadrolu Ve Sözleşmeli Personel Yönetmeliğinin 13. maddesi gereğince 19/03/2019 – 29/03/2019 tarihleri arasında EGM Personel Dairesi Başkanlığı Sivil Personel Atama Şube Müdürlüğü – İnönü Bulvarı No:2 Bakanlıklar Çankaya / ANKARA adresine istenilen belgelerle birlikte başvurmanız gerekmektedir.

Adayların teslim etmeleri istenilen belgeler:

1. Dilekçe (form1) 2. 2 adet vesikalık fotoğraf 3. Diploma örneği 4. Lisede yabancı dil hazırlık okuyanlar için okuduğuna dair imzalı ve mühürlü belge. 5. Nüfus cüzdanı ve fotokopisi 6. Askerlik durum belgesi aslı 7. Eşi kamu kurumunda çalışanların eş görev belgesi aslı 8. Kamu kurumunda çalışanlar veya daha önce memuriyeti bulunanlar için hizmet ve görev belgesi aslı.

EGM yayımladığı duyurusunun sonunda adaylara bir uyarıda bulunarak; adayların kanuni bir mazereti olmaksızın süresinde başvurmayanlar veya istenilen belgeleri süresinde ibraz etmeyen adayların atanma haklarının iptal olacağını duyurdu. 

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir