Kamu Haberleri

EGM 2018/5 Kadrolu Personel Alımı Sınav Sonuçları Açıklandı

Hatırlanacağı üzere Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) geçtiğimiz dönemlerde bir ilan yayımlamış ve kadrolu personel (Aşçı) alımı yapacağını duyurmuştu. 

Kurum söz konusu alımlara dair yeni bir duyuru yayımladı. İlana başvuruda bulunup sınava katılan adaylara ilişkin yayımlanan duyuruda, sınav sonuçlarının açıklandığı bildirildi. 

EGM PERSONEL ALIMI BAŞVURU SONUÇLARI

EGM kadrolu aşçı alımı başvuru sonuçları aşağıda yer alan bağlantı üzerinden ulaşabilirsiniz. Başvuru sonuçları olumlu olan adayların yapacakları işlemlerinde bildirildiği duyuruda, adayların hangi tarihler arasında evrak teslimi yapacakları da bildirildi.

Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) tarafından yayımlanan duyuru metninde sonuçlara ilişkin şu ifadeler kullandı. 

”Emniyet Teşkilatında Emniyet Hizmetleri Sınıfı Dışında Görevli Kadrolu Ve Sözleşmeli Personel Yönetmeliğinin 13. maddesi gereğince 21/03/2019 – 05/04/2019 tarihleri arasında EGM Personel Dairesi Başkanlığı Sivil Personel Atama Şube Müdürlüğü – İnönü Bulvarı No:2 Bakanlıklar Çankaya / ANKARA adresine istenilen belgelerle birlikte başvurmanız gerekmektedir.”

Başvuru sonuçları olumlu olan adayların teslim edeceği evrak listesi; Dilekçe, 2 adet vesikalık fotoğraf, Diploma örneği, Lisede yabancı dil hazırlık okuyanlar için okuduğuna dair imzalı ve mühürlü belge, Nüfus cüzdanı ve fotokopisi, Askerlik durum belgesi aslı, Eşi kamu kurumunda çalışanların eş görev belgesi aslı, Kamu kurumunda çalışanlar veya daha önce memuriyeti bulunanlar için hizmet ve görev belgesi aslı.

Başvuru sonuçları için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com
 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir