Kamu Haberleri

EGM 3 Bin Kadın Polis Alımı Başvuru Ücreti ve İşlemleri

Emniyet Genel Müdürlüğü bünyesi tarafından gerçekleştirilecek olan kadın polis alımları için başvuru süreci 8 Nisan tarihi itibariyle başladı. 

İlanlara başvuruda bulunacak adayların ön başvuru işlemlerine dair bilmeleri gereken tüm ayrıntıları Kamuilanlari.com olarak haberimizde aktarıyoruz. 

ADIM ADIM BAŞVURU İŞLEMLERİ

Kadın polis alımı için başvuruda bulunacak adaylar ön başvurular için öncelikle başvuru ücretini yatıracaklar. Adayların yatıracağı başvuru ücreti tutarı 130 TL. Bu başvuru ücreti aşağıda yer alan hesaba Halkbank aracılığıyla yatırılacak. 

Polis Akademisi Başkanlığı’nın Açıklaması

* İnternet üzerinden ön başvuru yapacak adaylar tarafından sınav başvuru ücreti olan 130.00 TL (Yüz) 08 Nisan 2019 saat 09:00’dan 22 Nisan 2019 saat 17:00’ye kadar Polis Akademisi Başkanlığı Döner Sermaye İşletmesi Müdürlüğünün Türkiye Halkbank Gölbaşı Şubesi/ANKARA “24. Dönem POMEM Giriş Sınavı” isimli hesaba yatırılacaktır.

* Başvuru ücreti sadece Halkbank şubelerinden, ATM’lerinden ve internet bankacılığından yatırılabilecektir.

* Diğer bankaların şubelerinden, internet bankacılığı ve ATM’lerinden başvuru ücreti yatırma işlemi yapılmayacaktır.

ÖN BAŞVURULARIN YAPILMASI

Başvuru koşullarını sağlayan, başvuru ücretini 130 TL olarak Halkbank’a yatırmış adaylar başvurularını Polis Akademisi Başkanlığı’nın internet sitesi üzerinden yapacaklar.

Adaylar sitede yer alan Önlisans için başvuru yap yada Lisans için başvuru yap sekmelerinden başvuru sayfasına ulaşacaklar. Burada kendilerine ait bilgileri sisteme yükleyen adaylar başvurularını elektronik olarak tamamlayacaklar. 

Başvuru Kılavuzu için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir