Kamu Haberleri

EGM 8 Bin Bekçi Alım İlanı Hangi Tarihte Yayımlanacak?

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu geçtiğimiz günlerde bir açıklamada bulunarak Çarşı ve Mahalle Bekçisi alım ilanı bekleyen adayları heyecanlandırmıştı.

Şubat ayının son günlerinde yapmış olduğu açıklamasında Bekçi alım ilanının ne zaman yayınlanacağını açıklayan Bakan Süleyman Soylu, Mart ayının ilk günlerini işaret etmişti. 

Mart ayının ilk günlerinin geçmesinin ardından ilanın yayımlanmaması üzerine adaylar ilanın ne zaman duyurulacağını merak etmeye başladılar. Kamu İlanlari olarak bizlerde 2019 yılı Bekçi alımlarının ne zaman yayınlanacağına dair detayları sizlere paylaşıyoruz. 

BEKÇİ ALIM İLANI NE ZAMAN YAYIMLANACAK?

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu 8 bin Çarşı ve Mahalle Bekçisi alımı için yapmış olduğu konuşmasında hem en fazla alım yapılacak şehri hemde ilanın ne zaman ilana çıkacağını açıklamıştı. ”İstanbul’a 2 bin 800-2 bin 900 bekçi verdik. Şimdi İstanbul’a bin 200 veya bin 250 bekçi daha veriyoruz. Toplamda 4 bin bekçi olacak. Dün akşam belirledik 8 bin bekçi çıkıyor Mart’ta, binini İstanbul’a veriyoruz. Böylelikle İstanbul’daki bekçi sayısı 5 bin olacak.”

Bu Hafta Sonu Yada Önümüzdeki Hafta Başında

Bu açıklamalara göre ilanın yayımlanmasını bekleyen adaylar için elde ettiğimiz bilgilere göre; ilan için imza işlerinin kaldığı ve ilanın en geç bu hafta sonu yada önümüzdeki hafta başında adaylara duyurulacak.

Kamuilanlari.com – ÖZEL Haber

Bekçi Alım İlanı Yayımlandığında Haberdar Olmak İçin Bizleri Takip Edin

Facebook Yardımlaşma ve Duyuru Grubumuz İçin TIKLAYINIZ

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir