Kamu Haberleri

EGM’den EKPSS İle Atanan Adaylara Yönelik Duyuru

Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) resmi internet sayfası üzerinden engelli kadrolarına EKPSS ile ataması yapılan adaylara bilgilendirme duyurusu yayımladı.

EGM’DEN EKPSS ATAMA DUYURUSU

EGM tarafından yayımlanan duyuruda, ataması gerçekleştirilen adayların bundan sonraki süreçlerde yapmaları gereken işlemlere ve evrak teslimine dair bilgiler verildi. 

Buna göre adayların 11 Ocak tahine kadar evrak teslim işlemlerini tamamlamaları gerektiğini vurgulayan kurum evrak tesliminin ataması yapılan aday ya da birinci dereceden akrabası tarafından yapılacağını duyurdu. 

Evrak teslimi yapacak adaylar evrakları; ”İnönü Bulvarı No:2 Bakanlıklar/ANKARA adresinde bulunan Emniyet Genel Müdürlüğü Personel Dairesi Başkanlığı A Blok Kat:3” adresine yapacaklar. 

BAŞVURU EVRAKLARININ LİSTESİ

Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM), EKPSS ile ataması yapılan adayların aşağıda yer alan evrakları teslim edeceklerini açıkladı. 

EKPSS sonuç belgesine ilişkin internet çıktısı, ÖSYM’ce yerleştirildiğine dair internet çıktısı, Diplomanın aslı ya da noter tasdikli örneği, Ortaokul veya lisede hazırlık okuyanların, bu durumlarını gösterir belge, Kadro için özel şart olarak evrak istenmişse; o evraklar, Nüfus cüzdanının aslı ve fotokopisi, Askerlikle ilgili durum belirtir belge aslı, Evlik cüzdanının 1. , 2. ve 3. sayfalarının fotokopisi, sağlık raporu aslı veya noter tasdikli sureti Herhangi Bir Kamu Kurum ve Kuruluşlarında çalışanlar için, görev yaptığı kurumdan alacağı onaylı hizmet belgesi, Son 6 ay içerisinde çekilmiş vesikalık (4 adet) fotoğraf, Eşi kamu kurumunda çalışanların eş görev belgesi aslı, Atanma talep dilekçesi

Duyuru için TIKLAYINIZ

Kamu haberlerinden haberdar olmak için bizleri takip edin. 

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.