Kamu Haberleri

EGM’den Kadrolu Hizmetli Alımı Yedek Aday Atamasına İlişkin Duyuru

Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) web sayfası üzerinden bünyesine gerçekleştirilen personel alımları kapsamında bir duyuru yayımladı. 

Kurum tarafından kadrolu hizmetli alımı yedek aday planlaması ile ilgili yayımlanan bu duyuruyu sizlerle paylaşıyoruz. 

EGM HİZMETLİ ALIMI YEDEK ADAY PLANLAMASI DUYURUSU

EGM tarafından yayımlanan basın açıklamasında, Emniyet Teşkilatında Emniyet Hizmetleri Sınıfı Dışında Görevli Kadrolu ve Sözleşmeli Personel Yönetmeliğinin 13. maddesi gereğince 2018-6. Dönem Kadrolu Hizmetli alımında yedek aday planlaması yapıldığı bilgisi verildi. 

Bu planlama ile ataması yapılan personel ya da personellerin yapması gereken işlemlere ilişkin bilgiler veren Emniyet Genel Müdürlüğü, ataması yapılan adayın 7 Mayıs ile 24 Mayıs tarihleri arasında başvuru yapması gerektiği ilan edildi. 

Duyuru metninde ataması yapılan adayın başvurularını aşağıda yer alan evraklar ile birlikte EGM Personel Dairesi Başkanlığı-Sivil Personel Atama Şube Müdürlüğü – İnönü Bulvarı No:2 Bakanlıklar Çankaya / ANKARA adresine yapacağı bilgisi de paylaşıldı. 

Başvuru Evrakları

Dilekçe, 2 adet vesikalık fotoğraf, Diploma örneği, Lisede yabancı dil hazırlık okuyanlar için okuduğuna dair imzalı ve mühürlü belge, Nüfus cüzdanı ve fotokopisi, Askerlik durum belgesi aslı, Eşi kamu kurumunda çalışanların eş görev belgesi aslı, Kamu kurumunda çalışanlar veya daha önce memuriyeti bulunanlar için hizmet ve görev belgesi aslı.

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir