Kamu Haberleri

EGM Kadrolu Hizmetli Alımı Başvuru Sonuçları Açıklandı

Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) geçtiğimiz günlerde Devlet Personel Başkanlığı’nın resmi internet sitesi üzerinden bir duyuru yayımlamıştı. EGM tarafından yayımlanan duyuruda kurumun ilgili birimlerinde görevlendirmek üzere kadrolu hizmetli alımı yapılacağı ilan edilmişti. 

Emniyet Genel Müdürlüğü’nce yapılacak olan kadrolu hizmetli alım ilanına adaylar belirtilen tarihler arasında başvurularını yapmış ve sonuçların açıklanmasını bekliyorlar. 

EGM KADROLU HİZMETLİ ALIMI BAŞVURU SONUÇLARI AÇIKLANDI

Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) konuya dair resmi internet sayfası üzerinden bir duyuru yayımlayarak ilana başvuruda bulunan adayların başvuru sonuçlarının değerlendirildiğini ifade etti. Bu kapsamda EGM kadrolu hizmetli alımı başvuru sonuçlarını ilan eden kurum sonuçlara dair sayısal verilerde paylaştı. 

EGM tarafından yapılan paylaşımda KPSS puan bilgisine dair açıklamalar yapıldı. 

2018-6. Dönem Kadrolu Hizmetli alımı başvuru sonuçlarına ilişkin yayımlanan duyuruda ayrıca en düşük KPSS puanıyla başvurusu kabul edilen adayda açıklandı. Buna göre EGM’nin ilgili birimlerinde kadrolu hizmeli alımı için  en düşük KPSS puanıyla başvurusu kabul edilen adayın puanı 80.2637 olarak duyuruldu. 

İlana başvuruda bulunan adayların sonuç bilgileri için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir