Kamu Haberleri

EGM Kadrolu Hizmetli Alımı Başvuru Sonuçları ve Evrak Teslim İşlemleri

Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) web sayfasından yayımladığı bir duyuru ile kadrolu hizmetli alımı başvuru sonuçlarını açıkladığını duyurdu. 

EGM tarafından yayımlanan duyuruda başvuru sonuçları olumlu olan adayların evrak teslim sürecine dair de bilgi verildi. EGM tarafından yayımlanan duyuru metni ve detayları şu şekilde,

EGM KADROLU HİZMETLİ ALIMI BAŞVURU SONUÇLARI

Emniyet Genel Müdürlüğü yapmış olduğu açıklamasında kadrolu hizmetli başvuru sonuçları kabul edilen adayların 26 Nisan tarihine kadar evrak teslim işlemlerini tamamlamaları gerektiğini duyurdu.

EGM aşağıda yer alan evrakların bildirilen tarihe kadar EGM Personel Dairesi Başkanlığı Sivil Personel Atama Şube Müdürlüğü – İnönü Bulvarı No:2 Bakanlıklar Çankaya / ANKARA adresine ulaştırılması gerektiğini açıkladı.

İstenilen Belgeler;

* Dilekçe, 2 adet vesikalık fotoğraf,  Diploma örneği, Lisede yabancı dil hazırlık okuyanlar için okuduğuna dair imzalı ve mühürlü belge, Nüfus cüzdanı ve fotokopisi, Askerlik durum belgesi aslı, Eşi kamu kurumunda çalışanların eş görev belgesi aslı, Kamu kurumunda çalışanlar veya daha önce memuriyeti bulunanlar için hizmet ve görev belgesi aslı.

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir